בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משטרת ישראל פשטה על ביתם של נועם רוטר ואביו 

משטרת ישראל פשטה על ביתם של נועם רוטר ואביו

 
 
חדשות נענע 

המשטרה, שפעלה בעקבות צו בית המשפט שהוצא לבקשת ארגון ה-BSA בדקה את הכוננים הקשיחים במחשבו של נועם רוטר והחרימה דיסקים שעליהם נצרבו תוכנות לא חוקיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נציגי ארגון ה-BSA, הנלחם בשימוש בתוכנות פיראטיות, ומשטרת ישראל פשטו לפני מספר ימים על דירתם של נועם וישעיהו רוטר בחיפה, בעקבות צו של בית המשפט המחוזי בחיפה. במהלך הפשיטה נבדקו הדיסקים הקשיחים של המחשבים ששימשו את רוטר להפעלת האתר, והוחרמו תקליטורים אשר הכילו לכאורה תוכנות שונות של חברות תוכנה אשר חברות ב-BSA. כמו כן הוסרו העמודים באתרו של רוטר, אשר אפשרו הורדת תוכנות בחינם. במקום נמצאו גם 85 תקליטורים ריקים מוכנים לצריבה.
 
אתר rotter.net איפשר לגולשים בארץ ובעולם להוריד עשרות רבות של תוכנות מן הרשת בחינם, הן מהאתר עצמו והן באמצעות הפנייה לאתרים פיראטיים להורדת תוכנות. צוות הפשיטה אשר כלל עורכי-דין, שוטרים ומומחה מחשבים, הגיע לביתו של נועם רוטר בחיפה בשעות הצהריים.
בדירה נמצא באותה העת רק אביו של נועם רוטר, ישעיהו רוטר.

על פי הצו שהוצא, הורה בית המשפט להסיר לאלתר את כל העמודים באתרו של נועם רוטר עליהם הותקנו תוכנות לא חוקיות.

מארגון ה-BSA נמסר כי הפשיטה על אתרו של נועם רוטר בוצעה כחלק מקמפיין עולמי של הארגון נגד הפיראטיות באינטרנט. "ארגון ה-BSA שם לעצמו מטרה להלחם עד חורמה במסחר בתוכנות גנובות על גבי האינטרנט" אומר גיל מי-טל, נציג ארגון ה-BSA בישראל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by