בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון דחה יוזמה מצרית-ירדנית לחידוש המו"מ עם הפלסטינים 
 
 
חדשות נענע 

לפי היוזמה: כל הסכמי הביניים יקויימו, יחודש השת"פ הביטחוני ויוחל במו"מ להסדר קבע במטרה לסיימו תוך שישה חודשים. לשכת רה"מ מכחישה. מקורבי רה"מ טוענים: אנשי פרס עומדים מאחורי הפרסום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, דחה יוזמה משותפת לירדן ומצרים לחדש את המשא ומתן לשלום עם הרשות הפלסטינית. כך דווח בבחדשות הערוץ השני. עוד נאמר כי היוזמה הובאה גם לידיעתו של יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת.
 
לפי הדיווח, הירדנים והמצרים התוו קווים להסכם שיחדש את המשא ומתן בין הצדדים, ולפיו: ישראל תיישם את כל הסכמי הביניים ובהם הפעימה השלישית; ישראל והרשות יחדשו את שיתוף הפעולה הביטחוני ויפעלו להפסקת הטרור; והצדדים יחלו במשא ומתן על הסדר קבע, במטרה לסיימו תוך שישה חודשים.

המצרים והירדנים לא מפרסמים את התוכנית, כיוון שעד כה לא קיבלו את הסכמתו של שרון לחשיפתה.


 

לשכת שרון: רה"מ אינו יודע על היוזמה

בקול ישראל דווח כי לשכת ראש הממשלה הכחישה את הידיעות לפיהן הגיעה לידיו של שרון הצעת גישור כלשהי של הירדנים והמצרים. הגורמים בלשכה אמרו כי אם קיימת יוזמה כזו, היא לא הגיעה לידיעת שרון.

מקורבי שרון האשימו הערב את אנשי משרד החוץ, כאילו הם עמדו מאחורי הפרסומים על היוזמה המצרית-ירדנית עומדים אנשי פרס. מלשכתו של שר החוץ, שמעון פרס, נמסר כי הדברים אינם נכונים וכי עמדתו של פרס היא כי על הפלסטינים את האלימות ולחדש את המשא ומתן לשלום ללא תנאים מוקדמים.תחילת הסוף של הרומן הפוליטי של שרון ופרס? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by