בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בבילון תגבה דמי השירות 
 
 
מערכת סיון.קום

גרסת החינם תהיה זמינה אך תהיה מצומצמת יותר. מנכ"ל החברה: הרווחים מפרסומות אינם מספקים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת האינטרנט הישראלית בבילון הכריזה על מודל עסקי חדש, במסגרתו היא תחייב את משתמשיה בתשלום עבור השימוש בתוכנה. במקביל הכריזה החברה על הרחבת סל השירותים למשתמשי התוכנה, כמו גם הרחבת תשתית התקשורת והרחבת היקף בסיסי המידע הזמינים ללקוחותיה. גרסת החינם תמשיך להיות זמינה אך תהיה מצומצמת יותר.
 
במסגרת המודל העסקי החדש תגבה בבילון דמי מנוי שנתיים ממשתמשי התוכנה. לקוחות שישלמו את דמי המנוי יקבלו שירותים משופרים כגון גישה למילונים נוספים, שימוש בתוכנה ללא פרסום ותמיכה טכנית משופרת.
 
"התמוטטות מודל הפרסום באינטרנט הובילה לשינוי בכלכלת האינטרנט", אמר המנכ"ל הזמני בבבילון, רואי מכנס. לדבריו, לקוחות מבינים כי אין הבדל בין מוצר הנמכר באינטרנט לבין מוצר הנמכר בחנות. "ההבדל היחיד הוא שיטת ההפצה והיכולת לעבור מול בסיסי נתונים גדולים בתקשורת. אין שום בסיס הגיוני לעובדה ששירותים המסופקים באמצעות האינטרנט יסופקו בחינם", אמר מכנס.

בכוונת החברה לגבות תשלום עבור השירות ולהשתמש בהכנסות לשיפור בסיסי הנתונים ורמת השירות ללקוחות. "אנחנו משוכנעים כי המודל החדש יוכיח את עצמו בעתיד הקרוב בקרב משתמשים פרטיים ומסחריים כאחד. אני צופה, כי בתקופה הקרובה נהיה עדים למספר רב של חברות אשר ישנו את המודל העסקי שלהם ויגבו תשלום עבור השימוש במוצריהן", אמר מכנס.

בחודשים האחרונים החלה בבילון לשווק גם פתרונות ארגוניים המפותחים על פלטפורמת בבילון, הכוללים, בנוסף למילוני התרגום, פתרונות ייחודיים, המאפשרים לעבוד מול בסיסי נתונים פנימיים באמצעות בבילון והמשתלבים בפתרונות ניהול הידע בארגונים. היקף המכירות לחברות וארגונים הסתכם במאות אלפי דולרים בחודשים האחרונים ועיקר המכירות בוצעו באירופה.

סמנכ"ל הפיתוח העסקי בבילון, מיכל פרנקל, אמרה כי גרסת חינם של בבילון תמשיך להיות זמינה אך תהיה מצומצמת יותר מן הגרסה בתשלום.

תוכנת בבילון הושקה בישראל בספטמבר 1997. מאז הוקמה השיקה החברה מילונים ב- 13 שפות ומאפשרת גישה למאות מקורות אינפורמציה כגון Britannica ,Amazon.com Books ,Accuweather ורבים אחרים. לבבילון למעלה מעשרה מיליון משתמשים רשומים ברחבי העולם. התוכנה מדורגת באופן קבוע ברשימת עשר התוכנות הפופולריות באתר CNET, והיא מספקת למעלה מ-120 מליון פניות למידע מדי חודש. מדי יום מצטרפים למעלה מעשרים אלף משתמשים חדשים לקהילת משתמשיה, כשבסיס הנתונים של החברה כולל למעלה מ-450 מילונים, ביותר מ-55 שפות.

לאחרונה הודיעה החברה על גיוס נוסף של כתשעה מליון שקלים חדשים.אין ארוחות חינם ברשת? מדברים על זה עכשיו בפורום תרבות דיגיטלית בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by