בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לגלוש כל הדרך לחדר הלידה 

לגלוש כל הדרך לחדר הלידה

 
 
חדשות  נענע

הלידה המקוונת הראשונה בארץ תתקיים בשעות הקרובות בתל השומר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לידת ילדם הראשון של בני הזוג זיידן, שהייתה אמורה להיות משודרת בשידור חי ברשת האינטרנט כפרוייקט משותף של אתר eMaMa ו-MSN ישראל, תתקיים היום בשעות הצהריים. בשל החלטת הרופאים, שהתקבלה ברגע האחרון, לבצע את הלידה בניתוח קיסרי, תהליך הניתוח עצמו לא ישודר ברשת האינטרנט.

 
יזמי הפרוייקט מזמינים את כל הגולשים, שליוו בהתרגשות את מיכל וטל בימים האחרונים של ההריון, להיכנס לאתר ולהצטרף לבני הזוג בהכנות האחרונות שלפני הלידה, ולשמוע על ההתרגשות והחששות של הדקות האחרונות לפני הלידה. במשך הלידה ימשיך האתר להעביר לגולשים עידכונים רציפים, ויפגיש אותם שוב עם הזוג הצעיר, מייד לאחר שהפכו להורים טריים.

מיכל, בת 29, וטל, בן 30, נישאו לפני שנתיים וחצי, ומתגוררים בראשון לציון. האתר הציג עד כה ראיון עם בני הזוג, ושלושה סרטוני וידאו המתעדים שיחות עימם. "אני כל כך אוהבת לשתף ולספר מה עובר עלי לפרטי פרטים", אמרה מיכל באחד הסרטונים. "הם פשוט חוסכים לי הסברים מפורטים. פשוט תסתכלו באינטרנט ותראו הכל".

פרוייקט הלידה משותף לאם.אס.אן ישראל ולקבוצת SBC, מפעילת האתר. הלידה עצמה, אגב, בחסות תנובה (וזו לא בדיחה). עוד נותני חסות, חברת seelive, שאחראית על הצילום, ובית החולים תל השומר, שם תתקיים הלידה. בבית החולים סירבו להתייחס לאירוע בשלב זה.

הלידה הממוסחרת הראשונה עשויה לגרור אחריה יוזומות נוספות. לא מן הנמנע, שעל מנת למשוך אליהם גולשים, ינסו בעתיד אתרי אינטרנט להציג גימיקים חדשים שמגבירים את החדירה לתחום הפרט. כך למשל אפשר לעקוב אחר התפתחות הילוד, לצפות בתהליך ההפריה (סקס), לספק צילומי תקריב של ירידת המים ועוד ועוד.

בשעות אלה, נמנעת הכניסה לאתר. לא ברור אם הסיבה לכך היא עומס על השרתים, או שמא מדובר ברעיון של יזמי הפרוייקט, שביקשו להגביר את יצר הסקרנות הטבעי של הגולשים. כל עם ישראל יחזיק אצבעות לזוג היום בשעות הצהריים. כולנו תקווה שהלידה תעבור בשלום, ושהתינוק יוולד בריא. יחד עם זאת, יש להניח שסיבוכים בלידה, אם יתרחשו חס וחלילה, עשויים להעלות את הרייטינג בצורה ניכרת. כך הוא טבע האדם.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by