בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רצח שטיירמן: הנאשמת השנייה היא סיגלית חיימוביץ' 

רצח שטיירמן: הנאשמת השנייה היא סיגלית חיימוביץ'

 
 
חדשות נענע

בית המשפט העליון התיר בצהרים לפרסם את שמה של חיימוביץ' שהודתה בחקירתה בשותפות לרצח. השופט חשין: "קריאה בכתב האישום מעוררת פלצות בקורא, עד שהוא חש בבטנו ובראשו"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בית המשפט העליון התיר היום (חמישי) לפרסום, כי הנאשמת השנייה בפרשת רצח הנער אסף שטיירמן ז"ל היא סיגלית חיימוביץ`, בת 21 מכפר סבא.
 
חיימוביץ נאשמת בשותפות לרצח לצד הנערים רעי חורב, שהודה כבר בביצוע הרצח ואף שיחזר אותו וליהי גלוזמן המשמשת כעדת מדינה בפרשה.

בית המשפט העליון אישרר בהחלטתו החלטה קודמת של בית המשפט המחוזי שאישר לפרסם את שמה של חיימוביץ`, שאף הודתה כבר בחקירתה בשותפות לרצח. "קריאה בכתב האישום מעוררת פלצות בקורא, עד שהוא חש בבטנו ובראשו. טעם זה גובר על כל שאל השיקולים ואנחנו מחליטים לדחות את הערעור", קבע השופט מישאל חשין בהודעת בית המשפט.

עורך דינה של חיימוביץ`, משה מרוז, אמר בעקבות החלטת בית המשפט העליון, כי הוא מכבד את החלטת השופטים, אך אם זאת "חבל לי על הבחורה שבזמנו סבלה מבעיות נפשיות ועכשיו מפרסמים את שמה".

אמו של אסף שטיירמן, יעל רוזמן, אמרה לעומתו כי היא שמחה על ההחלטה. "חשוב להכפיש את שמם של הרוצחים ולהוציא אותם מהחברה. הם עשו מעשה מתועב ואסור לסלוח להם על מה שהם עשו".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by