בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ילדת הרשת הראשונה נולדה אופליין 
 
 
חדשות נענע

יובל זיידן נולדה בניתוח קיסרי ולידתה לא הועברה לבסוף בשידור חי באינטרנט. מיכל זיידן: אנחנו מאושרים מאוד וממש לא מאוכזבים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
יובל זיידן, בתם של של מיכל (29) וטל (30), שלידתה הייתה אמורה להיות משודרת בשידור חי ברשת, נולדה לפני שעה קלה בבית החולים תל השומר בניתוח קיסרי. צוות הרופאים החליט ברגע האחרון ובעקבות ההליך הכירורגי לא לאפשר את הנצחת הלידה ברשת.
 
יובל נולדה בריאה ובמשקל של 3.200 ק"ג והוריה, מתברר, כלל לא מאוכזבים מהתפנית של הדקה התשעים בתוכניות. "אנחנו מאושרים מאוד ובאופן חד משמעי בכלל לא מאוכזבים", אמרה ל"חדשות נענע" דקות ספורות לאחר הלידה מיכל זיידן.

אורי להב מצוות אתר eMaMa, שיזם וליווה את בני הזוג יחד עם MSN ישראל, נשמעת אמנם קצת יותר מאוכזבת, אך גם היא שמחה שהלידה עברה בשלום. "האכזבה אולי קיימת, אבל העיקר שיש תינוקת והיא בריאה ושלמה", אמרה להב ל"חדשות נענע".

להב אמרה כי צוות הצילום של האתר ליווה את האם עד לכניסה לחדר הניתוח, וצילם את האב המאושר יוצא עם יובל הקטנה ."צילמנו את ההכנה לניתוח, את הסברי הרופא על הסיכונים והפרוצדורה הרפואית. ראינו את שתי הסבתות וזה יצא מאוד מרגש", אמרה להב, והבטיחה שבקרוב יעלה החומר כולו לאתר, שסובל כרגע מקשיים טכניים עקב העומס עליו.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by