בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בזקכארט חסומה לפלאפון 

בזקכארט חסומה לפלאפון

 
 
עידו קינן, מערכת סיו

קידומת 056 עברה כבר לפני כחצי שנה לפלאפון; בבזקכארט עדיין חיים בימי השיחות הארוטיות של שנות התשעים, ולא מאפשרים לכל מהלקוחות להתקשר למספרים בקידומת הזאת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הקידומת 056, ששימשה בעבר לשירותי מידע בתשלום, הועברה לפלאפון כבר לפני חצי שנה. אולם החסימה הגורפת, שמנעה ממחזיקי בזקכארט להתקשר למספרים בקידומת הזו, טרם הוסרה לגמרי.
 
הקידומת 056 נפתחה ב-1992 כקידומת לשירותי מידע בתשלום. שנה לאחר מכן, משהשתלטו השיחות האירוטיות על הקידומת, הוחלט לייחד את 056 לשיחות האירוטיות, ולהקצות את הקידומת 057 לשיחות מידע, כך שמי שמעוניין בגישה למידע אבל לא לארוטיקה, יוכל לחסום את הקו שלו מחיוג ל-056.

לאחר תלונות רבות של לקוחות, על חשבונות טלפון מנופחים עקב חיוג ל-056, הוחלט בבזק לחסום באופן גורף את כל הקווים מחיוג ל-056, ולפתוח קווים רק לפי בקשה. החלטה דומה יושמה על כרטיסי בזקכארט, המשמשים לחיוג מכל קו בזק או סלולרי, תוך חיוב חשבון הטלפון של בעל השירות.

עם העברת הקידומת 056 לידי פלאפון, לפני כחצי שנה, בוטלה החסימה הגורפת על קווי הטלפון, אומרת מנהלת מחלקת הדוברות בבזק, דבורה שגיא. אבל מסתבר, שמישהו שכח להרים את השאלטר בבזקכארט, וניסיון חיוג מבזקכארט ל-056 מוביל להודעה: "הכרטיס שברשותכם אינו מאפשר גישה למספר טלפון זה".

העובדה, שיש עוד אנשים שמשתמשים בבזקכארט, עשויה להפתיע רבים, בהתחשב בכך, ששיעור החדירה של הסלולריים בישראל מגיע לשישים אחוז, מהגבוהים בעולם. מצד שני, חלק מהמכשירים נמכרים ללא תוכנית חיוב, לקבלת שיחות בלבד, ולשם חיוג החוצה יש להשתמש בבזקכארט.

דובר פלאפון, מוטי שרף, מסר כי פנה לבזק בנושא, ונאמר לו שכרטיסי בזקכארט פתוחים לחיוג ל-056. דבורה שגיא מבזק בדקה את הנושא במחלקת ההנדסה, ומסרה: "עד כמה שידוע לנו, השירותים של בזק פתוחים לכיוון 056".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by