בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הישבן של ג'ניפר לופז, החזה של קלי ברוק והרגליים של פוש ספייס 
 
 
רויטרס

זה ההרכב המנצח שבחרו אלפי משתתפים בסקר פאזל שערך מגזין בריטי. בין הגברים מככבים דיוויד בקהאם (רגליים), בראד פיט (שיער) וראסל קרואו (זרועות)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קחי את הפנים של השחקנית קתרין זטה ג`ונס, הישבן של ג`ניפר לופז ואת הרגליים של "פוש ספייס" (ויקטוריה בקהאם) - ויהיה לך הגוף המושלם עבור אישה. זהו פסק הדין של סקר בריטי שנערך על ידי המגזין Celebrity Bodies.
 
"היום גיבורי העל הם הכוכבים בעלי הגזרה הטובה ביותר - ופשוט לא נמאס לנו מהם", אמרו עורכי המגזין אליסון הול ואוליוויה הווארד בהודעה לעיתונות.
 

בראד פיט וג'ניפר לופז - מצטיינים בשקלול

בסקר שערך המגזין השתתפו 10 אלפים גברים ונשים מרחבי בריטניה על ידי שאלונים מודפסים ושאלונים מקוונים. הוא מצא שללופז ולשחקן בראד פיט יש בסך הכל את הגזרות היפות ביותר.

חלקי גוף אחרים בנוסף לזטה ג`ונס, לופז ובקהאם, תרמו: קלי ברוק - חזה; "ג`ינג`ר ספייס" (ג`רי האליוול) - שרירי בטן; ג`ניפר אניסטון - שיער.
 
 

לקלסיטה פלוקהארט - הגוף המכוער ביותר

פניו של הזמר רובי ווילאמס נבחרו להרכב הגברי; כוכב גלדיאטור, ראסל קרואו, תרם את זרועותיו; כוכב נבחרת אנגליה ובעלה של פוש ספייס, דיוויד בקהאם, נבחר בשל רגליו; ושיערו של בראד פיט זכה ברוב קולות.

בהצבעה לגוף המכוער ביותר זכתה קליסטה פלוקהארט (אלי מקביל). בין הגברים זכה הדי.ג`יי כריס אוונס, כשמיד אחריו ליאונרדו דיקפריו, וסולן "אואזיס" ליאם גלאגר. ראש ממשלת בריטניה, טוני בלייר, הצליח להשתחל למקום העשירי ברשימה. 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by