בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אירופה מודאגת מהחלטת בוש לסגת מאמנת קיוטו 

אירופה מודאגת מהחלטת בוש לסגת מאמנת קיוטו

 
 
חדשות  נענע

ארה"ב חתומה על האמנה, הקובעת הפחתה הדרגתית של פליטת גזים מזיקים. בוש גם הבטיח במהלך מערכת הבחירות לקיים אותה. עכשיו הוא חוזר בו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קאנצלר גרמניה, גרהארד שרדר, הביע לפני נשיא ארה"ב ג`ורג` בוש את דאגת האיחוד האירופי בשל החלטת ארה"ב שלא ליישם את פרוטוקול קיוטו - התחייבות בינלאומית מ-`97 להפחית את פליטת הגזים המזיקים, כדי להאט את קצב התחממות כדור הארץ.
 
בוש אמר לשרדר כי לא יקבל כל החלטה שתפגע בכלכלת ארה"ב. "העם האמריקני צריך לעמוד בראש סדר העדיפויות", אמר בוש.

ארה"ב פולטת כרבע מפליטת הפחמן הדו חמצני בעולם. לפי הפרוטוקול על ארה"ב להפחית את פליטת הגזים המזיקים ב-2012 ל-%93 מכמותם ב-.1990

צרפת כבר הגדירה את החלטת בוש שלא ליישם את פרוטוקול קיוטו כשערורייתית, ובשבוע הבא תצא משלחת מטעם האיחוד האירופי לארה"ב לדון בעניין.

ביום רביעי מסר ממשל בוש כי "אינו מעוניין" ליישם את אמנת קיוטו, המציעה דרכים לטפל בהתחממות כדור הארץ, וכי הוא "מושך" מעליה את חתימת ארה"ב.

זאת למרות פרסום דו"ח פאנל מדענים של האו"ם, שהעריך לאחרונה את האיום שבשינויי האקלים, ודיווח כי הטמפרטורה הממוצעת תעלה במאה ה-21 בכשש מעלות, אלא אם יעשו מאמצים להפחית את פליטת הגזים. בוש אף ציין במכתב לסנאטורים הרפובליקאים, כי הוא אינו מתכוון לאכוף פיקוח על פליטת גזים, אף שבמסע הבחירות התחייב לעשות זאת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by