בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הרשות: צה"ל מתכונן לכבוש שטחים פלסטינים 
 
 
חדשות נענע 

בתום סוף שבוע עמוס התפרעויות המוניות וקשות מאשימים בצה"ל: הרשות דוחפת את ההמונים לעימותים. מעדויות עולה: הפלסטינים מתכוננים לפלישה ישראלית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מפקד הכוחות הפלסטינים ברצועת עזה, עבד אל ראזק אל מג`יידה, טען היום (שבת) כי צה"ל מתכוון לכבוש שטחים ברצועה. לדבריו, מדובר בפגיעה חמורה בתהליך השלום.
 
מקור פלסטיני בכיר אמר לסוכנות הידיעות הצרפתית כי כוחות הביטחון הפלסטינים עורכים אימונים ותרגולים צבאיים לקראת אפשרות פלישה של צה"ל לשטחי האוטונומיה. על-פי עדויות ראיה, הכוחות הגבירו את נוכחותם לאורך כבישים ראשיים ובמקומות אחרים, בהם אירעו בזמן האחרון התנגשויות עם כוחות צה"ל.

מזכ"ל הפתח, אחמד חאליס, אמר כי אם תתקוף ישראל את הערים הפלסטיניות תהפוך ישראל כולה ליעד לגיטימי להתקפות של לוחמי הארגון.
 
כפי שפורסם, ששה פלסטינים נהרגו וכמאתיים נפצעו בסוף השבוע בהתפרעויות בשטחים. בין הפצועים תינוקת בת שנתיים וילדה בת שבע - לטענת הפלסטינים מאש חיה של צה"ל. שני חיילי צה"ל נפצעו קל.

אתר Ynet מדווח, כי בצה"ל מאשימים את הרשות הפלסטינית בדרבון והכוונת המתפרעים. לדברי מקורות צבאיים, הרשות הפלסטינית מנסה להחזיר לאיתיפאדה מימד עממי ולהוציא את ההמון הזועם לרחובות.

כינוס הקבינט הפלסטיני שתוכנן לסוף השבוע בוטל. לטענת הפלסטינים, בגלל העימותים עם צה"ל לא יכלו חברי הקבינט להגיע לפגישה.
 
 

ידיעות קודמות בנושא

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by