בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בריטניה: שביתת אוטובוסים בעקבות מייל של עובד 

בריטניה: שביתת אוטובוסים בעקבות מייל של עובד

 
 
אורן ליברמן

שני עובדים בחברת אוטובוסים לונדונית הפיצו בדיחה על הבוס ופוטרו לאלתר. ועד העובדים פתח בשביתה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עובד בחברת אוטובוסים לונדונית שלח לאחרונה אי מייל לעמיתו מהעבודה, בו הוא מתבדח על הבוס. הנמען, השתעשע מאוד, והחליט שיש מקום להפיץ את הבדיחה ברבים. הבדיחה הגיעה עד מהרה לאוזני הבוס שדאג לפטרם לאלתר. עתה מתנהל ויכוח נרחב בנושא.
 
גודפרי אברדין החליט, כי להשתעשע על חשבון מעבידו. הוא העביר לחברו לעבודה אי מייל ובו הוא לועג למעבידו ולאיבר מינו. הבדיחה ככל הנראה הייתה כה משעשעת עד כי חברו לעבודה החליט להפיצה ברבים במקום העבודה. עד מהרה נתגלה מקור הבדיחה והשניים פוטרו.

אתר "דה רג`יסטר" הבריטי מדווח כי, כעת מערער אברדין על פיטוריו, בטענה כי האי מייל ובו הבדיחה נשלח מחוץ לשעות העבודה וממחשבו הפרט, וכי אין למקום עבודתו כל נגיעה לעניין, וכמובן כי אין בידיו כל קשר לפרסום הבדיחה במקום העבודה עצמו.

אברדין נתמך על ידי ארגון העובדים בו הוא חבר, המגבה את אברדין בטענה, כי מנסים להתנכל לו על פעילותו בארגון. כמו כן תומכים באברדין עוד כמאה עובדים, שהחליטו לשבות במחאה על פיטוריו.

עושה רושם כי לטענתו של אברדין כנגד פיטורין הלא מוצדקים קיים בסיס מוצק, עם זאת ניתן להניח שלעמיתו שהפיץ את הבדיחה במקום העבודה עצמו, יהיה קשה יותר לצאת מהסיפור נקי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by