בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יואב יצחק מאיים: אתבע את רוטר 

יואב יצחק מאיים: אתבע את רוטר

 
 
חדשות נענע

יצחק טוען להוצאת לשון. אנשי אתר רוטר.נט מודים כי לא בדקו את העובדות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
במסגרת המאבק הממושך בין אתר רוטר.נט לבין העיתונאי יואב יצחק, פרסם נעם רוטר האשמות חמורות נגד יצחק, על פי פקס עלום שם שהגיע אליו אמש, וללא מתן תגובה של יצחק.
 
שולח הפקס כתב, כי שם לב לאחרונה למאבק המתנהל בין "רוטר.נט" לבין יצחק המפעיל את האתר "מחלקה ראשונה", והציע לסייע במידע שיש ברשותו נגד העיתונאי. בתגובה מסר יואב יצחק, כי יגיש השבוע תביעת לשון הרע ופגיעה בזכויות יוצרים כנגד האתר.

לפי הודעתו של רוטר בפורום "סקופים וחדשות" באתרו, הוא התכוון לפרסם תגובה של יצחק לפקס, אולם זה ביקש התחייבות לפרסם את התגובה במלואה, ומשלא קיבל הבטחה כזאת, לא העביר תגובה. "לפני כמה חודשים, יואב יצחק פרסם עלי במדורו [...] הוא פרסם חלק קטנטן [ו]לא רלוונטי מהתגובה שלי", כתב רוטר. "מאחר והוא `עיתונאי גדול`, ממנו למדתי שאין חובה לפרסם את התגובה במלואה".

ישעיהו רוטר, דובר רוטר.נט, הודה שלא בדק את העובדות בפקס לפני פרסומו. "לי מספיק, שקיבלתי הודעה בפקס, שפניתי ליואב יצחק וביקשתי את תגובתו, והיא הייתה מגומגמת". רוטר הוסיף, שאם הסיפור היה שקר מוחלט, הוא היה מצפה מיצחק להכחשה גורפת, ולא למשא ומתן על אופן פרסום התגובה. לשאלה, אם הוא אינו רואה בעיה בכך, שפרסם סיפור ללא בדיקה, אמר: "אני משאיר למשטרה לבדוק את העובדות". אחרי הפרסום, שלח יצחק לרוטר הכחשה, ורוטר הבטיח להוסיף אותה לידיעה.

יצחק מסר בתגובה לפרסום הפקס, שהשבוע יגיש תביעת לשון הרע ופגיעה בזכויות יוצרים נגד אתר רוטר.נט. לאחרונה הגיש יצחק תלונה נגד משה הלוי, הידוע בפורומים בכינוי הלמו, מכיוון שזה העלה לפורום ברוטר.נט תמונת מסך מאתרו של יצחק, ששונתה כך שהיא פוגעת בשופטת בית המשפט העליון, דורית בייניש. הלמו נחקר ושוחרר בערבות.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by