בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מידע זמין על צגי המירס 

מידע זמין על צגי המירס

 
 
יניב קרן, סיון.קום

מירס הודיעה על הסכם לשיתוף פעולה בינה לבין חברת זמין 24; על פי ההסכם יוכלו לקוחות החברה לקבל מידע מבוסס מקום על מגוון חנויות וסחורות ברחבי הארץ

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת מירס חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת "זמין 24". על פי ההסכם מנוע החיפוש של "זמין 24" הכולל מידע בתחומי מסחר שונים יצטרף לפורטל האינטרנט הסלולרי של מירס.
 

על פי התכנון יופעלו בעתיד שירותים מבוססי מיקום, שיאפשרו ללקוחות, לאתר חנויות ועסקים הפועלים במרכזי קניות גדולים, תוך קבלת אינפורמציה על מבצעים וארועים הנערכים בסמוך לאזור בו נמצא לקוח מירס. כך לדוגמא, יוכל לקוח מירס שיגיע לקרבת קניון לקבל מידע על מבצעים ואירועים בקניון הקרוב על גבי צג הסלולר שלו.

באתר האינטרנט "זמין 24" שהושק לפני מספר חודשים כולל קטגוריות מידע הדומות למדריך טלפון המעודכנות מרישום יזום של בעלי העסקים. הפרסום בנוי ככרטיס ביקור, הכולל את שם העסק, מקצוע, מספרי טלפון ושעות זמינות, ובעל העסק יכול לעדכן את הפרטים בכל עת. במסגרת ההסכם של מירס ו"זמין 24" יוכלו לקוחות מירס להיכנס לאתר "זמין 24" באמצעות מכשירי מירס הפועלים בפרוטוקול וואפ.

מסד הנתונים של זמין עדיין אינו מלא, בימים אלה שוקדת החברה על עדכונו. לדברי יזם האתר, רונן סולומון, בשנה הראשונה לא יגבה תשלום מבתי המסחר.

בנוסף לעדכונים במכשירים של מירס, מעודכנים גם לקוחות גו נקסט ובעתיד גם לקוחות פאלם פיילוט של כלנית.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by