בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת i2 האמריקאית הכריזה על תחילת הפעילות בישראל 

חברת i2 האמריקאית הכריזה על תחילת הפעילות בישראל

 
 
מיכל סבו, סיון.קום

החברה המתמחה בתחום ה-B2B וזירות המסחר האלקטרוני מתכוונת לייצר "ערך" לעסקים בארץ; מנכ"ל i2 ישראל: "אין די באתר אינטרנט אטרקטיבי בכדי להפוך את פעילות ה-B2B לריווחית"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת i2 האמריקאית, המתמחה בייעוץ לפתרונות בתחום המסחר האלקטרוני, ניהול שרשרת אספקה וזירות מסחר, הודיעה היום על תחילת פעילותה בארץ, ועל הקמת i2 ישראל שתפעל ממשרדיה בתל אביב. התעשיין סמי סגול יזם את הקמתה של החברה בישראל בשיתוף עם i2 העולמית, ובני בירנבאום שהיה אחד ממקימי וממנהלי חברת נטקום, ישמש כמנכ"ל i2 ישראל.
 
אחד הפתרונות שמספקת החברה מבוסס על פלטפורמה המכונה TradeMatrix לשיפור ויעול שרשרת האספקה. כמו כן, מציעה החברה פתרונות בתחום התוכן ופלטפורמות לזירות מסחר אלקטרוני.

"יצרנים דוגמת i2 נכנסים לתחום ה-B2B על מנת לחולל תמורה בחברות עסקיות, באופן שיאפשר להן לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום באינטרנט", אמר בני בירנבאום, מנכ"ל i2 ישראל. לטענתו, מספר לא מבוטל של חברות ידועות שלא הצליחו לספק ללקוחותיהן את הסחורה בזמן, הוכיחו כי אין די באתר אינטרנט אטרקטיבי בכדי להפוך את פעילות ה-B2B שלהן לריווחית.

השפעת האינטרנט על הקשרים העיסקיים בין ארגונים (B2B) הניעה ארגונים לחשוב מחדש על האופן שבו מתבצעת פעילות הליבה העיסקית שלהם. הטענה היא, כי התלות של חברות ישראליות בייבוא חומרי גלם מחו"ל, והייצוא של מוצרים מקומיים, מחייבים יכולת השתלבות בקלות בשרשרות אספקה גלובליות, כמו גם חשיפה מיידית לשווקים בינלאומיים באמצעות זירות מסחר אלקטרוניות.

ל-i2 ישראל יש כיום חמישה לקוחות: כתר פלסטיק, רפאל, ECI, טלרד והתעשייה האווירית, והיא מעסיקה כעשרה עובדים . החברה העולמית הוקמה ב-98`, ונחשבת לאחת הוותיקות בענף ה-B2B.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by