בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שיטת עדכון שוטף של דפים ברשת נמצאת בפיתוח 

שיטת עדכון שוטף של דפים ברשת נמצאת בפיתוח

 
 
חדשות נענע 

עד היום נדרשו הגולשים לבצע טעינה מחדש של העמוד; הפתרון המתוכנן עתיד לפתור את העומס על רשתות האינטרנט

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברה חדשה אשר נתמכת על ידי מייסד חברת נטסקייפ, מארק אנדרסון ומנהל מעבדות אוניברסיטת MIT, ניקולאס נאגרופונטה, עומדת להציע שירות מהפכני בעולם הדפדפנים
 
החברה, Bang Networks עובדת בימים אלו על פיתוח אשר יאפשר להזרים מידע בזמן אמת אל עמודי האינטרנט המוצגים בדפדפן של המשתמש באופן רציף ללא התערבותו.

עד היום נאלצו סוכני המניות או מגישי הצעות המכרזים לבצע טעינה חדשה של העמוד על ידי לחיצה על כפתור ה Refresh כל פעם שרצו לבצע עדכון של הנתונים המופיעים בעמוד אותו הם רואים.

אנליסטים אשר נחשפו למוצר טוענים כי המוצר חשוב ובעל יתרונות מגוונים, אם כי לדעתם הפתרונות הגלומים במוצר לא יסתכמו בתחום המניות או תוצאות הספורט, אלא יגיעו מכיוונים חדשים אחרים.

"מדובר בחידוש חכם וחיוני אשר מרחיב את מעטפת היכולות של הדפדפן", אומר פטר כריסטי, אנליסט בחברת יופיטר, "החידוש פותר בעיה אחת מרכזית אשר הייתה קיימת עד היום, היא בעיית עיצוב עמודי האינטרנט. עד היום לא יכולת לדחוף מידע עדכני אל תוך העמודים גם אם רצית".

השירות החדש מתאפשר על ידי יצירת קשר רציף בין עמוד האינטרנט לבין שרתי המידע. קשר זה מאפשר להזרים באופן רציף מידע עדכני אשר נשלח ישירות אל עמוד האינטרנט ומעדכן אותו ללא צורך בהתערבות המשתמש.

על ידי יצירת קשר זה ושיטת העבודה החדשה עתידה להיפטר בעיית העומס על רשתות תעבורת המידע.
היות והמידע אשר נשלח למשתמש הינו חלקי וממוקד, הרי שנחסכת טעינת העמוד כולו. על ידי כך כמויות המידע אשר יעברו ב"צינורות" האינטרנט יופחתו משמעותית.

מנקודת מבט אחרת ניתן לטעון כי פתרון זה עתיד לנפח את העומס המופעל על השרתים ככל שיותר משתמשים יעזרו בטכנולוגיה זו.

נציין, כי חברה בשם FineGround Networks הייתה הראשונה להציע שירות דומה. השירות של FineGround אשר עליו הכריזה החברה באמצע חודש פברואר מציע את אותו פתרון של הזרמת מידע עדכני בצורה אוטומטית לעמוד האינטרנט אם כי בטכנולוגיה שונה.

השאלה המרכזית אשר מעמידה בסימן שאלה את סיכויי הצלחתם של פתרונות אלו היא שאלת הרלוונטיות. "מעבר לפתרונות של סוחרי מניות או מנהלי תיקי השקעות אשר באמת צריכים להיות מעודכנים כל שנייה, אני לא ממש רואה פתרונות בתחומי תוכן אחרים אשר מחייבים סוג כזה של פתרון", אומר אחד האנליסטים.

כך או אחרת ייתכן כי בעיצובים החדשים של דפדפני הגלישה כפתור ה Refresh יפנה את מקומו, דבר אשר יאפשר אולי להכניס את כפתור ה Restart החיוני לא פחות, לא?
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by