בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חדש מקומסנס: כרטיס הגיוני 

חדש מקומסנס: כרטיס הגיוני

 
 
חדשות נענע 

שרת טלפוני חדש של קומסנס, התומך בכרטיס החכם של החברה ומאפשר ביצוע עסקאות ופעולות שונות בצורה מאובטחת. הכרטיס החדש הוא הראשון שפועל ללא קורא כרטיסים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת קומסנס מציגה לראשונה, בתערוכת אינטרנט וורלד, את שרת הטלפוניה CS-CTS התומך בכרטיסי החברה, קוםדוט (ComDot). בנוסף על היותו שרת טלפוניה רגיל, מזהה השרת את כרטיסי הקוםדוט של החברה המאפשרים זיהוי המשתמש על ידי גלי קול.
 
"שרת ה- CS-CTS משתמש בטכנולוגיות הצפנה וקידוד מתוחכמות כדי לספק סביבה טלפונית מאובטחת", מסר מנכ"ל קומסנס, אלון עצמון. בעזרת הכרטיס של קומסנס ניתן ליהנות משירותים ועסקאות במגוון של ערוצים, מחשב בייתי, טלפון נייד ונייח ברמת בטחון גבוהות.

יתרונו הגדול של כרטיס קוםדוט הוא בקלות השימוש בו, הכרטיס מקצר את תהליך הזיהוי והקניה באופן משמעותי. הזיהוי בכל אמצעי התקשורת נעשה באמעצות לחיצה על הכפתור השטוח שעל כרטיס הזיהוי של הלקוח. לחיצה זו גורמת להשמעת קול שמהווה את קוד האבטחה למערכת.

קוםדוט הוא כרטיס האינטרנט הראשון בעולם הפועל ללא קורא כרטיסים. גודלו זהה לגודלו של כרטיס אשראי, והוא מכיל סוללה ומעבד ומספק למשתמשים שירותים מקוונים אימות ואבטחה במסחר אלקטרוני טלפוני וסלולרי. עמידות הכרטיס גבוהה מאוד ואין חשש שיפגע ויצא מכלל שימוש.

קומסנס הוקמה בשנת 1998 , ופועלת משלושה בסיסים: משרדיה הראשיים נמצאים בתל אביב, ולחברה שלוחת הייצור בסן חוזה בקליפורניה ומשרדים בניו יורק. בין המשקיעים בחברה עד כה ניתן לציין את קרן ההשקעות של דויטשה בנק, קונצרן מרובני היפני, וקרנות ארגוקווסט, פולאריס, אינפיניטי ואסנד.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by