בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון דחה הצעה להפסקת האלימות 
 
 
חדשות נענע 

מובארק הציג אתמול בפני נשיא ארה"ב את התכנית המצרית-ירדנית; בוש הפציר בו להחזיר את השגריר לת"א, אך הוא סרב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, דחה לפני מספר ימים הצעה ירדנית-מצרית להפסקת האלימות בין ישראל לפלסטינים. פרטי ההצעה הועברו אליו על-ידי הפלסטינים.
 
נשיא מצרים, חוסני מובארק, הציג אתמול (שני) את התכנית בפני נשיא ארה"ב, ג`ורג` בוש. בתום פגישתם בבית הלבן הביעו שניהם את כוונתם לשתף פעולה ולהיות פעילים בתהליך השלום במזרח התיכון.

שר החוץ המצרי, עמרו מוסא, אמר ליוסי ביילין בוושינגטון, כי המצרים יציגו את הצעתם לשרון בזמן הקרוב. זאת למרות, שראש הממשלה דחה אותה על הסף, לאחר שהעבירו אותה הפלסטינים - כפי שדווח בקול ישראל.

בשיחתם, ביקש בוש ממובארק להחזיר את השגריר המצרי לישראל. מובארק השיב, שאין בכוונתו לעשות זאת לפני חידוש המשא ומתן. כזכור, שגריר מצרים בישראל, מוחמד בסיוני, הוחזר לקהיר לפני מספר חודשים לאחר הפצצה ישראלית בעזה.
 
 

עבדאללה: בוש חייב להתערב במצב

ובתוך כך, עבדאללה מלך ירדן קורא היום (שלישי) לנשיא ארה"ב, ג`ורג` וו בוש להגכדיל את מעורבותו בהפסקת האלימות בשטחים, כך מדווחת סוכנות הידיעות רויטרס.

עבדאללה סבור, כי אי מעורבותה של ארה"ב מובילה בסופו של דבר להחמרה במצב. "אני חושב שנדרשת מטריה רחבה יותר בדמותה של ארה"ב כדי להושיב את שני הצדדים לשולחן המו"מ", אמר המלך בראיון לעיתון Financial Times .
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by