בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בקרוב בישראל: צפייה בטלוויזיה במכונית 

בקרוב בישראל: צפייה בטלוויזיה במכונית

 
 
עידו קינן

מערכת הבידור לרכב תכלול גם וידיאו, DVD, האזנה לרדיו ולדיסקים וחיבור נגן MP3 ובקרוב גם גלישה באינטרנט מהרכב

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בקרוב תחל חברת Alpine בייבוא מערכות בידור לרכב לישראל. מכונית מאובזרת כזאת הוצגה אתמול (שלישי) בתערוכת Internet World, שמתקיימת בגני התערוכה בתל אביב.
 
Alpine היא חטיבת הסטריאו לרכב של קונצרן Alps, והוציאה את המערכת, CVA1005 שמה, לפני כשנה. זו מאפשרת צפייה בשידורי טלוויזיה, וידיאו, DVD, האזנה לרדיו ולדיסקים, וחיבור נגן MP3, קונסולת פלייסטיישן ומצלמה דיגיטלית - הכל בתוך המכונית.

גודל פאנל המערכת כגודל רדיו מכונית סטנדרטי. המסך הקדמי מסתתר בתוכה, ונשלף בעת הצפייה. גודלו - 6.5 אינץ`.

המסך משמש לצפייה בשידורים, ויכול להפוך למסך שליטה במערכת, עם ממשק גרפי נוח לשימוש. ניתן להשתמש גם בשלט הרחוק.

שני מסכים נוספים ניתן להתקין בגב משענות המושבים הקדמיים, ובכל מסך אפשר להציג שידור שונה. המסכים האחוריים מצוידים באוזניות, כך שכל אחד ישמע רק את השידור שלו.

אנטנות לקליטת שידורי הטלוויזיה ממוקמים בחלונות האחוריים. את ה-DVD וה-CD player שאפשר להתקין מתחת לפאנל המערכת, ויש אפשרות גם Changer בתא המטען, שם גם נמצא מכשיר הווידיאו.

המערכת בנויה לניווט באמצעות GPS, אולם אין כרגע אפשרות כזאת בארץ. היא לא מאפשרת לגלוש באינטרנט, אולם מנהל מותג Alpine בישראל, תומר צין, מבטיח שגלישה תתאפשר בעתיד הקרוב.

בעוד שבועיים יחל ייבוא מסודר של המערכת לארץ ולדברי צין כבר ישנן הזמנות רבות. מערכת בסיסית, עם מסך קדמי 6.5 אינץ`, מגבר ורדיו, תעלה כעשרת אלפים שקל. כל מסך אחורי יעלה כ-6,500 שקל. DVD ווידיאו ניתן לקנות לחוד, מכל חברה, ולחבר למערכת.

אחד החסרונות העיקריים של המערכת הוא הקריצה לגנבים, וצין ממליץ לבטח אותה. החסרון השני הוא הסחת דעתו של הנהג בעת הנסיעה, אולם בהתחשב בשקט שישתרר במושב האחורי, כשהילדים מהופנטים למסכים, יכול להיות שהמערכת רק תוסיף לבטיחות.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by