בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הערב: ניסיון לחידוש התיאום הביטחוני 
 
 
חדשות  נענע

ראש השב"כ, ראש המודיעין הכללי הפלסטיני ונציג הסי.איי.איי דנים בחידוש התיאום הביטחוני בין הצדדים. עראפת הורה לחדש את התיאום הביטחוני וחידוש המגעים המדיניים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לראשונה מזה חודשים ינסו נציגי ישראל, הפלסטינים והסי.אי.איי לחדש את התיאום הביטחוני בין הצדדים במטרה להביא להפחתת האלימות ולרגיעה בשטח.
 
ראש השב"כ, אבי דיכטר, ראש המודיעין הכללי הפלסטיני, אמין אל הינדי ונציג של הסי.אי.איי נפגשים הלילה לדיון בחידוש התיאום הביטחוני בין הצדדים.

שר החוץ שמעון פרס אמר היום, כי הוא חש בנכונות פלסטינית להפסיק את האלימות.

בתום פגישתו באתונה עם סאיב עריקאת ונביל שעת` אמר פרס: "העובדות מדברות בעד עצמן והעובדות אומרות שיתחילו השיחות הבטחוניות".

במקביל טוען יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר עראפת, כי הוא הורה לחדש את התיאום הביטחוני עם ישראל, במקביל לחידוש המו"מ המדיני. עראפת אמר את הדברים בפגישתו הבוקר עם חברות הכנסת זהבה גלאון, נעמי חזן וקולט אביטל.

מפקד מנגנון הביטחון המסכל בגדה, ג`יבריל רג`וב, אומר כי ישראל לא תקבע את סדר היום של הפגישה הביטחונית שצפויה בין הרשות הפלסטינית לבין ישראל.

לדבריו, מטרת הפגישה היא להפחית מהסבל של העם הפלסטיני וכי שיתוף הפעולה הביטחוני יחודש עם חידוש המו"מ המדיני. אתר Ynet מדווח כי רג`וב הוסיף כי הבנות שארם א-שייח` צריכות להיות הבסיס לחידוש ההידברות המדינית ושיתוף הפעולה הביטחוני.

בתוך כך לשכת ראש הממשלה אישרה אחר הצהרים כי עמרי שרון, בנו של ראש הממשלה, אריאל שרון, נפגש ביום א` האחרון עם יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת. על פי הפרסום העביר שרון לעראפת מסר להפסקת האלימות.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by