בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מכשיר ה-Visor Phone יושק בארץ בשבוע הבא 

מכשיר ה-Visor Phone יושק בארץ בשבוע הבא

 
 
מערכת סיוון.קום

בשלב הראשון יימכר מודול הטלפון האלחוטי הנצמד למכשיר הוויזור ללקוחות בנק לאומי בלבד; המחיר: 499 דולר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לקראת השקתו של מודול הטלפון הנייד של חברת האנדספרינג, ה VisorPhone, דונה דובינסקי, מנכ"לית חברת האנדספרינג צופה גידול משמעותי בתחום טלפוני מכשירי כף היד.
 
ה VisorPhone, אשר נצמד לחלקו האחורי של מכשיר הוויזור, יצא לשוק בארצות הברית בסוף השנה שעברה והוצע למכירה באתר החברה תמורת 299 דולר.

דובינסקי,אשר נמצאת בימים אלו בטוקיו לטובת השקת דגם הוויזור החדש של החברה, דגם ה Edge, אמרה כי "עתיד מכשירי כף היד מזהיר משום שהוא המכשיר האישי ביותר בקשת המחשבים האישיים". האנדספרינג השיקה את דגם ה Edge בארצות הברית לפני כחודש.

גו` עידן, מנכ"ל חברת יער דטה, יבואנית מוצרי חברת האנדספרינג בארץ, מסר בתגובה כי מוצר ה VisorPhone עתיד להיות מושק בארץ בחול המועד פסח. המכשיר ישווק במבצע בלעדי עם בנק לאומי ובשיתוף חברת אורנג`. המחיר: 499 דולר והמוצר יהיה זמין ללקוחות בנק לאומי בלבד.

באירופה, יהיה זמין המודול בסוף חודש יוני, אמרה גו`לי סטאסקה, דוברת חברת האנדספרינג.

מכירות מוצרי חברת האנדספרינג עלו בצורה ניכרת עם התרחבות השוק, למרות שמומחי כלכלה עולמיים צופים כי קצב הגידול הרבעוני עתיד להסתכם ב 3.5 אחוזים בלבד ברבעון שהסתכם זה עתה. זאת לעומת קצב גידול של 64 אחוזים בתקופה המקבילה אשתקד.

דגם הוויזור Edge אשר כאמור הושק בארצות הברית לפני כחודש, יהיה זמין למכירה ביפן ב 6 באפריל תמורת 358 דולר. האנדספרינג השיקה את הדגם הראשון של החברה ביפן בחודש יוני שנה שעברה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by