בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סטארט אפ אמריקני: מי שיפגע במערכת שלנו יקבל פרס 

סטארט אפ אמריקני: מי שיפגע במערכת שלנו יקבל פרס

 
 
מערכת סיוון.קום

גייט קיפר, חברת סטארט אפ אמריקאית, מציעה פרס של עשרת אלפים דולר לכותב וירוס שיתקוף את המערכת שלה; האתגר זכה לגינוי מצד קולגות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת הסטארט אפ האמריקאית, גייט קיפר, המתמחה בפיתוח מערכות הגנה, הציעה ביום שני עשרת אלפים דולר להאקרים שיצליחו לפתח וירוס שיוכל לתקוף את מערכת ההגנה שלה.
 
על פי ההצעה תשלם החברה 100 דולר לכותב וירוסים שיצליח לפרוץ את גבולות מערכת ההגנה ולחדור למערכת הארגון. יתרת הכסף תועבר לו במידה ויסכים לגלות את המתכון הסודי לוירוס.

מספר חברות סיפקו אתגרים כאלה להאקרים בשנים האחרונות. פרס כספי הוצע מספר פעמים לאנשים שיצליחו לפענח את מערכת ההצפנה של חברות או לפרוץ את חומת האש שלהן. דוברת חברת טרנד מיקרו העוסקת בפיתוח אנטי וירוסים, סוזן אורבך, טוענת, כי הרעיון הוא בלתי הגיוני: "התנהגות כזו אינה אתית", אמרה סוזן, "רעיונות כאלה מעודדים אנשים לכתוב וירוסים, אני חושבת שהחברה לא צריכה לזכות לפרסום על המבצע שלה ועדיף שתבטל אותו לחלוטין".

המוצר החדש של חברת גייט קיפר, מונע פתיחת אי מייל בעל קובץ מצורף אלא אם ניתנה הרשאת החברה. כל קובץ מצורף שמכיל תוכן לא מוכר, מופרד מן המייל המקורי ויפתח רק לאחר הרשאה מיוחדת.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by