בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: שלחתי את בני כדי לומר לערפאת שלא יהיה מו"מ תחת אש 
 
 
חדשות נענע 

רה"מ רמז כי בנו העביר מסר מאיים ליו"ר הרשות: 'הציבור צריך להבין - לא כל דבר ניתן להסביר'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, אמר הערב (חמישי) כי שלח את בנו להיפגש עם יו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, על מנת להבהיר לו שלא יתקיים משא ומתן תחת אש וכי ישראל תיאבק בטרור.
 
בהרמת כוסית של תנועת הליכוד בכפר המכביה, לכבוד חג הפסח, אמר שרון: "אני הייתי זה שהטלתי על בני עומרי, שמוכר לכם, את המשימה לצאת אל ערפאת עצמו, וגם לדבר אולי עם הקרובים ביותר אליו. אני הייתי זה ששלחתי אותו, ואני שלחתי אותו במשימה אחת: לומר גם לערפאת, וגם לראשים שם מסר אחד בלבד, וזה המסר שנמסר - המסר היה: דעו לכם, ישראל לא תנהל משא ומתן תחת איומים, תחת טרור ותחת אלימות". "אני שלחתי אותו", המשיך שרון, "כדי לומר להם בצורה מפורשת, שאנחנו ננהל מאבק, ולא יהיה משא ומתן תחת אש".
 

'לא כל דבר ניתן להסביר'

שרון שב ואמר כי "לא ננהל משא ומתן להסדרים מדיניים תחת אש. אנחנו מחוייבים לשלום, אבל לא נאפשר בשום אופן השגת הישגים מדיניים באמצעים של טרור". "ויתור על עיקרון זה", הוסיף, "יגזור במידה רבה את דינה של ישראל להתקיים לנצח תחת אלימות וטרור".

שרון רמז כי עומרי העביר מסר של אזהרה לערפאת. הוא אמר כי "הציבור צריך להבין - לא כל דבר ניתן להסביר".האם מתנהל מו``מ מדיני? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by