בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כתב אישום נגד אנג'ליקה יוסיפוב, חברתו של המחבל ממי-עמי 
 
 
חדשות  נענע

נאשמת בסיוע לרצח בכוונה תחילה, סיוע לגרימת חבלה בכוונה מחמירה, וסיוע להכנת חומר נפץ; על פי כתב האישום, ידעה יוספוב על כוונותיו של חברה, המחבל זייד קילאני, לבצע פיגועים ואף סייעה לו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כתב אישום הוגש הבוקר (שישי) לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד אנג`ליקה יוספוב, שהייתה חברתו של המחבל זייד קילאני, שביצע את הפיגוע בצומת מי עמי וניסה לבצע פיגוע ברחוב אלנבי ובדולפינריום בתל-אביב. מעצרה הוארך עד תום ההליכים על ידי בית המשפט.
 
 
יוספוב נאשמת בסיוע לרצח בכוונה תחילה, סיוע לגרימת חבלה בכוונה מחמירה, וסיוע להכנת חומר נפץ.

בכתב אישום נטען כי יוספוב ידעה על על קשריו של קילאני עם ארגוני טרור ועל כוונותיו לבצע פיגועים ברחבי ישראל ואף סייעה לו במשימתו.

 

יוספוב רכשה שבעה טלפונים סלולריים עבור המטענים

מכתב האישום עולה בין השאר כי את מטען החבלה שהונח באיזור הדולפינריום שכחו השניים במועדון ביפו, ויוספוב שבה למקום ואספה את המטען. מאוחר יותר התגלה מטען החבלה ונוטרל ללא פגע ליד הדולפינריום.

בין היתר מואשמת יוספוב כי רכשה שבעה מכשירי טלפון סלולריים עבור קילאני על מנת שיוכל להשתמש בהם כדי להפעיל את המטענים מרחוק.
 
 

אמה של יוספוב: המשטרה אשמה

אמה של אנג`ליקה יוסיפוב אמרה הבוקר בבית המשפט, כי קילאני נהג לאיים על בתה ולהכות אותה, ואם המשטרה הייתה מסייעת לבת בעקבות תלונותיה, הכל היה נמנע,לדברי האם.

זם זאת לטענת המשטרה, יוסיפוב הגישה בעבר תלונה אחת נגד קילאני בגין מעשה מגונה שביצע בה, אך בעימות בין השניים שנערך בחדר החקירות הודתה אנג`ליקה כי בדתה את הסיפור מליבה.
 

רוצים לדבר על זה?
בואו לפורום אקטואליה בנענע
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by