בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תביעה נגד מפיקי 'הסופראנוס': 'הסדרה מוציאה שם רע לאיטלקים'  
 
 
חדשות נענע 

אגודת ההגנה האמריקנית-איטלקית הגישה תביעה נגד תאגיד טיים-וורנר בטענה כי פרקי הסדרה 'רומזים שעבריינות נמצאת בדם או בגנים של אמריקנים-איטלקים'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבוצה של אמריקנים ממוצא איטלקי התאגדה אתמול (חמישי) להגשת תביעה נגד מפיקי סדרת הטלוויזיה הפופולרית "הסופראנוס", בטענה שהיא מציגה את האיטלקים כעבריינים מלידה.
 
מגישי התביעה נגד תאגיד טיים-וורנר אינם מקווים לקבל כספי פיצויים או לגרום לביצוע שינויים בתוכנית, כי אם מבקשים מבית המשפט להכריז כי התוכנית מפרה את זכות היסוד לכבוד עצמי, המעוגנת בחוקת אילינוי.
 

טיים-וורנר: 'אנו מאוד גאים בסופראנוס'

"זה לא כמו שום משפחה שאני מכיר", אמר עורך הדין אנריקו מיראבלי, בהצביעו על פוסטר ובו מוצגת משפחת המאפיה המפורסמת. במסיבת עיתונאים של אגודת ההגנה האמריקנית-איטלקית הוא אמר גם: "אני לא הכרתי מעודי אמא איטלקית, שניסתה לגרום להרג בנה. זה לא ריאליסטי"

בהצהרה של האגודה נאמר כי פרקי הסדרה "רומזים שעבריינות נמצאת בדם או בגנים של אמריקנים-איטלקים, ושלאיטלקים שהגיעו לארץ כמהגרים מוקדמים לא היתה ברירה מלבד לפנות לפשע".

בהודעת תגובה של טיים-וורנר נאמר: "אנחנו מאוד גאים ב"הסופראנוס. אנחנו לא לבד בהערכתנו לפיה התוכנית היא בגדר הישג אמנותי יוצא מגדר הרגיל".הישג אמנותי או גיבוב סטריאוטיפים? מדברים על זה עכשיו בפורום טלוויזיה בנענע

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by