בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אש בשטחים: פצצות מרגמה במחסום ארז; חילופי ירי בחברון  
 
 
חדשות נענע 

שתי ישראליות נפגעו קל מיידוי אבנים. לפחות 38 פלסטינים נפצעו בעימותים עם צה"ל ברחבי השטחים, שניים מהם במצב קשה. תשעה פלסטינים חמושים נעצרו ע"י המשטרה ליד ים המלח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הערב שוב נורו פצצות מרגמה לעבר חיילי צה"ל במחסום ארז שבצפון רצועת עזה. קודם לכן ירו פלסטינים לעבר היישוב היהודי בחברון מכיוון שכונת אבו-סנינה, ממנה נורתה האש שהרגה את התינוקת שלהבת פס ז"ל. בשני האירועים לא היו נפגעים ולא נגרם כל נזק. חיילי צה"ל השיבו ירי לעבר מקורות האש.
 
פלסטינים ירו הערב גם לעבר כוח צה"ל בקבר רחל. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. בחדשות Ynet דווח כי החיילים השיבו אש לעבר מחנה מחנה הפליטים אל-עידה - ממנו נורתה האש.

 

ערפאת ביקש מאנאן להתערב בסכסוך

שתי אזרחיות ישראליות נפגעו הערב באורח קל מאבנים שיודו לעברן בכביש עוקף חוסאן, מערבית לבית לחם. הערוץ הראשון מדווח כי הן פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים הדסה עין כרם.

קודם לכן נרשמו עימותים בין פלסטינים לכוחות הביטחון במספר מוקדים ברחבי השטחים. הפלסטינים מדווחים על כארבעים פצועים, רובם מכדורי גומי. בגלי צה"ל דווח כי חלק מהפצועים נפגע בהתנגשויות עם כוחות צה"ל לאחר תהלוכות שקיים הג`יהאד האיסלאמי בעקבות הריגתו של איאד חרדאן, הבכיר בארגון. משתתפי ההלוויה קראו לנקום את מותו של חרדאן.

אתר האינטרנט של העיתון "הארץ" מדווח כי עשרות פלסטינים התעמתו עם כוחות צה"ל במרכז חברון באל-חדר, בקבר רחל, במבואות קלקיליה, בכפר סלאם שבאזור שכם ומצפון לרמאללה. הפלסטינים יידו אבנים לעבר החיילים, ואלה השיבו באש כדורי גומי וריססו את המפגינים בגז מדמיע.

בצוקי דרגות, סמוך ליד ים המלח נעצרו תשעה פלסטינים חמושים בידי משטרת ישראל. הם נשאו עמם שני אקדחים וחלקי רובה.

יו"ר הרשות הפלסטינית יאסר ערפאת שוחח היום עם מזכ"ל האו"ם, קופי אנאן, וביקש ממנו להתערב בסכסוך כדי להפסיק את "התוקפנות הישראלית נגד הפלסטינים".

 
 
איך מביאים לרגיעה? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by