בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מובארק וערפאת: המצב בשטחים עלול להגיע לידי פיצוץ 
 
 
חדשות  נענע

שר החוץ המצרי מתח ביקורת חריפה על מדיניות החיסולים והסגר של ישראל, שלדבריו מיועדים להביא לידי כניעה של הפלסטינים. מובארק לפרס: אסור לאבד את התקווה לשלום

 
 
 
 
 
 
 
 
 
נשיא מצרים, חוסני מובארק, ויו"ר הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, נפגשו היום (שבת) בקהיר ודנו במצב הפלסטינים בשטחים ובמתיחות הגבוהה עם הישראלים.
 
"שני הנשיאים שוחחו על הצעדים הפרובוקטיבים של ישראל כלפי הפלסטינים בגדה המערבית וברצועת עזה", אמר שר החוץ של מצרים, עמרו מוסא, לאחר הפגישה. מוסא סיפר, כי לדברי השניים המצב בשטחים עלול להגיע להתפוצצות - זאת כתוצאה מהמדיניות הישראלית.

מוסא הוסיף, כי שיטת הסגר והחיסולים של ישראל, נועדה להוביל לכניעה של הפלסטינים. "הדבר אינו בא בחשבון מבחינת הפלסטינים ומבחינת כל מדינות ערב", אמר. "ניסיונותיה של ישראל לדכא את ההתקוממות העממית הביאו את תהליך השלום בחזרה לנקודת ההתחלה".
 

מובארק בשיחה עם פרס: אסור לאבד תקווה

נשיא מצרים אמר היום בשיחה עם שר החוץ, שמעון פרס, כי על אף המצב הקשה, אין לאבד את התקווה לשלום. הוא הדגיש, כי בכוונתו לעשות כל מאמץ שיידרש בעניין.

בגלי צה"ל דווח, כי מובארק הוסיף שישוחח היום עם יושב ראש הרשות הפלסטינית, יאסר ערפאת, במטרה לשכנעו להביא לרגיעה במצב ולחדש את התהליך המדיני.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by