בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
4 פגזי מרגמה לעבר תחומי ישראל והשטחים - אין נפגעים  
 
 
חדשות נענע 

שתי פצצות נורו לעבר ניסנית, אחת לעבר נתיב העשרה ואחת באזור התעשייה ארז. צה"ל ירה בתגובה חמישה פגזים - שני פלסטינים נפצעו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ארבע פצצות מרגמה נורו הערב (רביעי) לעבר יישובים בשטחים ובתחומי הקו הירוק. בכל המקרים לא היו נפגעים.
 
בחדשות Ynet דווח כי שני פגזי מרגמה נחתו בהתנחלות ניסנית שבצפון רצועת עזה ובשטח פלוגת משמר הגבול הסמוכה. לבית אחד בהתנחלות ניסנית נגרם נזק מפגיעת הפגז. ניסים אבינועם, שביתו . ניזוק מפצצת מרגמה, סיפר לערוץ הראשון כי הוא עצמו נפצע מפגיעת רסיסים.

פגז אחד נורה לעבר היישוב נתיב העשרה בתחומי הקו הירוק, ופגז נוסף נורה לעבר אזור התעשייה ארז. חיילי צה"ל השיבו אש לעבר מקורות הירי.

בתגובה לירי המרגמות, ירה הערב צה"ל חמישה פגזים לעבר עמדה של המשטרה הפלסטינית, באזור ממנו בוצע ירי המרגמות. שני פלסטינים, אחד מהם עובר אורח, נפגעו מההתקפה. הם פונו לקבלת טיפול רפואי בבית החולים שיפא בעזה.


 

עבד רבו: הרשות מנסה למנוע ירי מרגמות

הממונה על ההסברה ברשות הפלסטינית, יאסר עבד רבו, אמר היום (רביעי) כי הרשות הפלסטינית אינה מעודדת ואינה מברכת על ירי המרגמות בידי פלסטינים. בקול ישראל דווח כי עבד רבו כפר באחריותה של הרשות לירי הפגזים לעבר יישובים בשטחים ובתחומי הקו הירוק. לדבריו, יש קבוצות או יחידים המשתמשים במרגמות כדי להתנגד להתקפות ישראל ולצעדי הדיכוי שלה בעזה. הוא הבהיר כי במקרים שלרשות הפלסטנית יש מידע על אפשרות של ירי מרגמות - אנשיה פועלים למנוע זאת.


מה עושים כדי להפסיק את ירי המרגמות? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by