בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עמי איילון: קריסת מערך המילואים - איום אמיתי  
 
 
חדשות נענע 


אמר בביקור באוהל המחאה של אנשי המילואים כי הפתרון הוא הנהגת שירות לכולם ולא תגמול יתר למשרתים. לבנת: שרון יעביר שורת הקלות למשרתים במילואים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש השב"כ לשעבר, אלוף (מיל`) עמי איילון, אמר היום (רביעי) כי קריסת מערך המילואים של צה"ל היא איום אמיתי שאי אפשר עוד להתעלם ממנו. הוא אמר כי הפתרון לדעתו הוא הנהגת שירות לכולם, ולא תגמול יתר למשרתים.
 
בביקור באוהל המחאה של תנועת התעוררות וחיילי המילואים בתחנת רכבת צפון בתל אביב, אמר איילון כי הקפאת תהליך חקיקת טל היא שערורייה ובריחה מהתמודדות מצפונית ומוסרית של חברי הכנסת, שחייבים זאת לאנשים שעוזבים את הבית, המשרד, והלימודים כדי לשרת במילואים.
 
בקול ישראל דווח שאיילון הוסיף כי תחושת הפראייר של המשרתים במילואים מקורה בהיעדר תחושת שותפות כמו גם בעובדה שהמטרות היום ברורות פחות מבעבר. הוא הבהיר כי לדעתו לא מדובר רק בבעיה של סטודנטים או אנשי מילואים, כי אם בחוסר תחושת שותפות של מגזרים רבים בחברה הישראלית, הנושאים בעיקר הנטל.

 
 

בן אליעזר הבטיח סיוע לנציגי התאחדות הסטודנטים

גם שרת החינוך, לימור לבנת, ביקרה היום, באוהל תנועת התעוררות. לבנת אמרה כי ראש הממשלה, אריאל שרון, מתכוון להעביר בד בבד עם החוק להגדלת מכסת ימי המילואים שורה של הקלות לציבור המשרתים במילואים.

במהלך היום נועדו נציגי התאחדות הסטודנטים עם שר הביטחון, בנימין בן אליעזר. בפגישה הבטיח בן אליעזר לנציגים לסייע בטיפול בעניין שירות המילואים.

בתוך כך הודיעה היום האוניברסיטה העברית בירושלים כי תפעיל תוכנית שנועדה להקל על סטודנטים שמשרתים במילואים. בגלי צה"ל דווח כי הנהלת האוניברסיטה הנחתה את המרצים לגלות גמישות בתאריכי מסירת עבודות ובקביעת מועדי בחינה מיוחדים למשרתים במילואים. באוניברסיטה אומרים כי ההחלטה התקבלה בשל הנטל הכבד שרובץ עתה יותר מתמיד על גב הסטודנטים המשרתים במילואים.איך יש לחלק את הנטל ואיך לתגמל את המשרתים? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by