בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גיא רייף חשוד בהסוואת ראיות על הרג אזרחים ערבים 
 
 
חדשות נענע 

נחקר בחשד שהחליף את קנה רובהו כדי לטשטש את חלקו במאורעות אוקטובר. חשוד גם בהשלכת רימון הלם לעבר תחנת משגב, ירי טיל לעבר משטרת נהריה ובהודעה אנונימית פיקטיווית על פצצה ביום האדמה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רב פקד גיא רייף, שנעצר לאחר שירה לעבר תחנה משטרת משגב עליה פיקד, נחקר בחשד שניסה לטשטש ראיות בדבר מעורבותו בהרג אזרחים ערבים-ישראלים במאורעות אוקטובר. כך דווח הערב (רביעי) בערוץ הראשון.
 
נגד בצה"ל המשמש כנשק נעצר אף הוא בפרשה, בחשד שסמוך לאירועי הדמים החליף את קנה רובה ה-אם-16 של רייף בקנה אחר, לפי אישור משטרתי שהציג רייף. במשטרה נבדקת האפשרות לפיה רייף ניסה להסוות את חלקו במאורעות.
 

'ניסה ליצור מצג שווא של לאומנות חתרנית בקרב ערביי ישראל'

רייף, שבעת עדותו בפני ועדת אור הותקף על ידי אביו של אחד ההרוגים במאורעות, חשוד גם בהשלכת רימון הלם לעבר תחנת משגב; בהודעה אנונימית על הטמנת מטען בעת ביקור אהרונישקי ביישובים ערביים ביום האדמה; ובירי טיל לעבר משטרת נהריה, עליה פיקד עד לאחרונה. בפרשת ירי הטיל נעצרו כבר שני חשודים במעורבות.

גורמים בכירים במשטרת ישראל אמרו הערב כי "רייף ניסה ליצור מצג שווא של לאומנות חתרנית בקרב ערביי ישראל, וביקש להציג חברה ערבית אלימה". רייף עצמו חש היום ברע ונלקח לטיפול בבית החולים מאיר בכפר סבא. לאחר מכן הוא הוחזר למעצר בפתח-תקווה.


 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by