בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אתיופיה: כ-50 סטודנטים נפצעו בעימותים עם המשטרה  

אתיופיה: כ-50 סטודנטים נפצעו בעימותים עם המשטרה

 
 
רויטרס

המשטרה ניסתה לחלץ שני שוטרים מושתלים בבגדים אזרחיים משורות הסטודנטים באוניברסיטת אדיס אבבה. מרד הסטודנטים הסתיים בהסכמה עם להנהלת האוניברסיטה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כחמישים סטודנטים אתיופיים נפצעו היום (רביעי) לאחר שהמשטרה המקומית הסתערה על הקמפוס, במהלך הפגנה על זכויותיהם האקדמיות והפוליטיות של הסטודנטים.
 
המשטרה נאלצה לפרוץ לאוניברסיטת אדיס אבבה כדי להציל שני שוטרים מושתלים בבגדים אזרחיים, שנלכדו לאחר שניסו להסתנן לשורות הסטודנטים השובתים. גורמים במרפאת האוניברסיטה ועדי ראייה סיפרו כי כמה מהסטודנטים סובלים משברים בזרועותיהם וברגליהם, וכי כמה מהם נפגעו ממכות קשות בראשיהם. רצפת חדרי המגורים באוניברסיטה התמלאה דם ונקבי קליעים כיסו את הקירות.
 

'היכו בנו ללא רחמים וללא אבחנה'

מנהיגי הסטודנטים האשימו את המשטרה בברוטליות. "הם רדפו אחרינו עד למגורים והיכו בנו ללא רחמים וללא אבחנה", סיפר פאסיל אשטו, חבר מועצת הסטודנטים, לסוכנות הידיעות רויטרס.

הסטודנטים סירבו מאז תחילת השבוע להגיע לשיעורים באוניברסיטה ואיימו לשבות רעב, בעקבות החלטה של הנהלת האוניברסיטה לסרס את כוחה של מועצת הסטודנטים, לאסור עליה להוציא לאור את ביטאונה ולקיים פגישות. הסטודנטים הסכימו היום להפסיק את מחאותיהם לאחר שתביעותיהם נענו והמגבלות הוסרו.נשמע מוכר? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by