בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נואל וליאם גלאגר מציגים: שבת אחים גם יחד  
 
 
חדשות נענע 


האחים מלהקת אואזיס, שידעו בחודשים האחרונים עליות ומורדות ביחסים ביניהם, חזרו לקיים יחסים חבריים. נואל: 'אנחנו יוצאים, ושותים, ולא רבים עוד'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קשה לדעת כמה זמן יחזיק ההסדר החדש, אך נכון לשעת כתיבת שורות אלה, האחים נואל וליאם גלאגר מלהקת הבריטפופ אואזיס, מקיימים שוב יחסים חבריים. האחים גלאגר הפגינו את אהבתם זה לזה במפגש משותפות עם בנות זוגם - שרה מקדונלד וניקול אפלטון בהופעה של Black Crowes במועדון לילה בלונדון.
 
בשנה שעברה נטש נואל בזעם את מסע ההופעות של אואזיס בארצות הברית, בשל השתייה המופרזת של אחיו שעמדה בניגוד להחלטת חברי הלהקה לאסור שתיית אלכוהול בזמן הסיור. היום הם כבר שותים ביחד.
 

'הכל בסדר - הכל אחלה'

נואל, שכותב את רוב שירי הלהקה, אמר לצהובון הבריטי "סאן": "אנחנו יוצאים, ושותים, ולא רבים עוד. פשוט היה את איסור האלכוהול אז כי ליאם שתה המון. הוא שתה הרבה כי הוא היה עצוב, דבר שקורה להרבה אנשים". "אבל עכשיו הוא הפסיק", המשיך נואל, "ונראה שזה תחת שליטה. הכל בסדר - הכל אחלה".

אואזיס מתכננת מסע לארצות הברית עם Black Crowes בחודש הבא, וכן מקווה להוציא אלבום חדש בשנה הבאה. לקראת הפרוייקט הם הקליטו 19 שירים, שמתוכם ארבעה כתב ליאם. נואל סיפר כי "בהתחלה הייתי קצת חשדן (לגבי השירים של ליאם) אז אמרתי לו שינגן איתנו כמה מנגינות וחשבתי, `מה אם הן יישמעו זבל?`, אבל בכנות - הן טובות".איך יישמע החדש של אואזיס? מדברים על זה עכשיו בשבוע בריטפופ של פורום הממלכה המאוחדת בנענע
 
 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by