בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הסתיימו ללא תוצאות השיחות הביטחוניות 
 
 
חדשות  נענע

כך אומרים הבוקר גורמים ישראלים; בצד הפלסטיני טוענים כי ישראל הבטיחה להקל את ההגבלות על האוכלוסיה הפלסטינית; אמין אל הינדי: פגישה נוספת ביום שני הבא

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בהרצליה הסתיים הלילה (רביעי) מפגש ביטחוני רם דרג בניסיון לחדש את התיאום הביטחוני בין ישראל לרשות הפלסטינית ללא סיכומים בין הצדדים, כך מדווחים הבוקר גורמים ישראלים שהשתתפו בפגישה.
 
לדברי הגורמים הישראלים, הפלסטינים העלו בפגישה שורת תביעות וביניהן: דרישה להפסקת פעילות צה"ל בשטחי איי, הפסקת הבנייה בהתנחלויות, והסרת הסגר מהערים הפלסטיניות.

מזכיר הממשלה גדעון סהר, שעודכן על תוכן הפגישה הבטחונית, אמר הבוקר בראיון לגלי צה"ל שישראל תמשיך לפעול לסיכול הטרור בשטחי איי כל עוד הרשות הפלסטינית לא עושה זאת בעצמה.
 

אמין אל הינדי: פגישה נוספת ביום שני הבא

המפגש הוא המשכו של הפגישה שהתקיימה לפני כשבוע, שבסיומה נרשמה תקרית ירי בין חיילי צה"ל במחסום ארז לבין שיירת המכוניות של בכירי הרשות. בפגישה השתתפו ראש השב"כ אבי דיכטר וקצינים בכירים בצה"ל מהצד הישראלי ומהצד הפלסטיני ראש המודיעין המסכל, ג`יבריל רג`וב, ראש המודיעין הכללי הפלסטיני, אמין אל הינדי, ומפקדי כוחות הביטחון הלאומי הפלסטיני בגדה המערבית וברצועה, חאג` איסמעיל ועבד אל ראזק אל מג`יידה.

בפגישה השתתף גם נציג הסי.איי.איי. ראש מנגנון הביטחון המסכל בעזה, מוחמד דחלאן, שהיה בשיירת הבכירים אליה נורתה אש חיילי צה"ל, החרים את הפגישה.

אחרי הפגישה אמר אמין אל-הינדי כי נציגי ישראל הבטיחו להקל את ההגבלות על האוכלוסיה הפלסטינית. הוא הוסיף כי נציגי ישראל קראו להפסיק את האלימות ואילו נציגי הפלסטינים אמרו כי ישראל אשמה באלימות.

אל הינדי מסר כי תהיה עוד פגישה ביטחונית ביום שני בשבוע הבא. גם מהצד הישראלי נמסר כי הצדדים סיכמו להמשיך בפגישות התיאום בשבוע הבא.
 
 

רוצים לדבר על זה?
בואו לפורום צבא וביטחון בנענע
 

ידיעות נוספות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by