בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
MSN ישראל וגלגל"צ מעבירים דיווחי תנועה באינטרנט 

MSN ישראל וגלגל"צ מעבירים דיווחי תנועה באינטרנט

 
 
מערכת סיוון.קום

שידורי גלגלצ זמינים מהשבוע שעבר גם באינטרנט; MSN ישראל משדרת צילומים של מצב הפקקים באמצעות מצלמת רשת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שידורי תחנת הרדיו גלגל"צ מועברים החל מהשבוע שעבר גם ברשת האינטרנט. MSN ישראל, המתחזקת את האתר של גל"צ, העלתה מצלמת תנועה, המעבירה שידורים של פקקים, ושוקלת לצרף מצלמות נוספות.
 
שידורי גל"צ עלו לרשת האינטרנט באוקטובר 2000, בליווי מצלמת רשת, המתעדת באופן רציף את אולפן ה` של התחנה. "הסאונד של גל"צ ניצל המון רוחב סרט של השרתים שלנו", אומר מנהל מחלקת האינטרנט בגל"צ, גידי אורשר, ומוסיף שנדרשה הרחבה של השרתים לשם העלאת שידורי גלגלצ.
דה נט: חשבתם להוריד את מצלמת הרשת?
אורשר: "לא. הוידאו הוא אופציה לעתיד, גם שם יהיו התפתחויות. חוץ מזה, הוידאו נמצא על שרת אחר".

תוכנית המחשבים של גל"צ, הנקראת ג`וקים בראש, נמצאת בחופשה מזה שנה וחצי, ולא עולה מאום בשל "בעיה של לוח משדרים", אמר אורשר. כיום, מופיע באתר גל"צ טור בשם זהה, במסגרת מדור הכלכלה, ולפי אורשר, "עד סוף החודש אמור לעלות אתר הרבה יותר רציני, המבוסס על האתר הישן של התוכנית".

אורשר אמר, כי הוא עובד בימים אלה על חידושים באתר גל"צ, בשאיפה שאלו יאושרו על ידי מנהלי התחנה. "אני מקווה שיהיו לאתר חיים עצמאיים", הוא מסכם.

שידורי גל"צ וגלגל``צ
 

האח הגדול מצלם את הפקקים

מצלמת הפקקים של MSN ישראל עלתה גם כן בשבוע שעבר, אחרי פיילוט של חודש, מספר מנכ"ל האתר, דורון ליבשטיין. "הכל בטכנולוגיית Windows Media", הוא מדגיש. התוכנה והאתר שייכים, כמובן, למיקרוסופט.

כיום, ישנה מצלמה אחת בלבד, המשדרת מאזור גשר ההלכה. פיקסליזציה של המסך מתרחשת מעת לעת, אולם באופן כללי השידור נראה חלק וברור. בעלי דפדפן מיקרוסופט אקספלורר ישמעו ברקע את שידורי גלגלצ, וב-MSN שוקלים להוסיף גם את מבזקי התנועה הכתובים, אותם ייקחו מאתר גל"צ.

"אנחנו נמשיך להציב מצלמות במקומות שיאפשרו לקבל מידע על פקקים ואירועים המוניים, כמו כיכר רבין", אמר הסמנכ"ל הטכני ב-MSN ישראל, מירון גלעדי. לדבריו, עדיין אין לוח זמנים להשקת המצלמות הבאות.

מצלמת התנועה של MSN

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by