בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפנתרים השחורים בהארלם לא רוצים את קלינטון בסביבה 
 
 
חדשות נענע 

קבוצת פעילים מוחה על החלטתו של נשיא ארה"ב לשעבר להקים את משרדיו ברובע השחור: 'זה חלק מההשתלטות הלבנה על הארלם השחורה'

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבוצת פעילים שחורים מתכוונת למחות על החלטת נשיא ארצות הברית הקודם, ביל קלינטון, למקם את משרדיו ברובע הארלם בניו
יורק. הם אמרו כי ההחלטה היא חלק מ"ההשתלטות הלבנה על הארלם השחורה".
 
קלינטון זכה לפופולריות רבה בקרב מצביעים שחורים, וכמה פוליטיקאים מקומיים ותושבים קיבלו בברכה את הנער החדש שבא לשכונה, אך תנועת הפנתרים השחורים החדשה חושבת אחרת. "התנגדותנו נוגעת להעלאת ערך הרכוש (על ידי קניית בתים באזורי מצוקה ושיפוצם) ולהשתלטות הלבנה על הארלם השחורה", אמר דובר המפלגה ומארגן המסע להברחת קלינטון מהארלם, מאליק זולו שבאץ, בהתייחס לבנייה העסקית בהארלם, המתרכזת בעיקר ברחוב 125 ברובע.
 

'השחורים נדחקים אל מחוץ להארלם'

"שחורים עניים ועסקים שחורים נדחקים אל מחוץ להארלם לטובת האליטה הלבנה", הוא הוסיף, "ביל קלינטון הוא סמל מושלם של מציאות ההשתלטות הלבנה. הוא פותח כעת את הסכר לקניית בתים גורפת בהארלם".

קמפיין הפנתרים השחורים, שיחל מחר בהפגנה מחוץ למשרדו החדש של קלינטון ובמפגש קהילתי, ייקרא על שם מנהיג התנועה המת חאליד עבדול מוחמד. מוחמד, חבר לשעבר באומת האיסלאם - הידועה בהתקפותיה הארסיות כלפי יהודים, לבנים והומוסקסואלים - מת בפברואר משבץ.

קלינטון החליט לעבור להארלם, בעקבות ביקורת קשה שספג על החלטה קודמת להתמקם בגורד שחקים יקר במנהטן, כיוון ששם דמי השכירות זולים בהרבה. המשרדים ממקומים בקומה ה-14 של בניין שנמצא בבעלות עיריית ניו-יורק ועובר כעת שיפוצים. קלינטון עדיין לא התמקם בבניין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by