בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הפלסטינים: סיכלנו ניסיון ישראלי לחסל פעיל תנזים  
 
 
חדשות נענע 

הביטחון המסכל הפלסטיני עצר שני פלסטינים בחשד לסיוע לישראל. נער פלסטיני מת בעימותים עם צה"ל. תקריות ירי ברחבי השטחים - אין נפגעים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גורמי ביטחון פלסטינים אמרו הערב (חמישי) כי הם סיכלו ניסיון של ישראל לחסל את נאסר אבו חמאד, ממפקדי התנזים באזור רמאללה. בצה"ל מכחישים את הדיווחים על הניסיון לחסלו, וטוענים כי לא ידוע להם דבר על כך.
 
בגלי צה"ל דווח כי הפלסטינים טענו שכמה משתפי פעולה עם ישראל הכניסו לרמאללה מכונית ממולכדת, שהיתה אמורה להגיע אל מחנה הפליטים אל-אמערי, ולשמש את פעיל התנזים נאסר אבו-חמד המתגורר במחנה. אבו חאמד חשד שהמכונית ממולכדת והעביר את המכונית למטה הביטחון המסכל באזור רמאללה ושם היא פוצצה על ידי חבלנים מהפיצוץ לא נפגע איש.

במנגנון הביטחון המסכל אמרו הערב כי והמטען אמור היה להיות מופעל על-ידי שלט רחוק.

נאסר אבו-חמד שוחרר מהכלא הישראלי במסגרת יישום הסכמי אוסלו לפני כשנתיים וחצי. בעבר הוא הואשם ברצח משתפי פעולה עם ישראל, ובתכנון פיגועים נגד ישראלים.

בקול ישראל דווח כי מנגנון הביטחון המסכל עצר שני פלסטינים החשודים שסייעו לישראל ושהיו מעורבים בניסיון החיסול.
 

חילופי אש לסירוגין ליד היישוב גדיד

בתוך כך דיווחו הערב פלסטינים על מותו של נער בן 14 מהכפר בית עומאר באזור חברון מירי של כוח צה"ל. מצה"ל נמסר כי צעיר פלסטיני ניסה לזרוק בקבוק תבערה לעבר אוטובוס ישראלי, וכי חיילי צה"ל ירו לכיוונו. אחר כך, אומרים בצה"ל, התנהלו במקום חילופי אש.

באזור היישוב גדיד שבגוש קטיף החלו בשעות הצהריים חילופי אש בין פלסטינים וכוחות צה"ל. חילופי האש נמשכו לסירוגין גם בשעות הערב.

גם הערב נרשמו תקריות ירי רבות ברחבי השטחים.
יריות נורו לעבר אוטובוס אגד בצומת רמים, סמוך ליישוב עינב שבאזור טול כרם. מהירי לא היו נפגעים אך נגרם נזק לאוטובוס. אש נפתחה גם לעבר כוח צה"ל ביישוב אבני חפץ, הנמצא גם הוא בנפת טול כרם. לא היו נפגעים.

אש נפתחה גם אל עבר שיירה של כלי רכב צבאיים סמוך לכפר פאחמה באזור ג`נין. נזק נגרם לכמה כלי רכב, אך איש לא נפגע.

מהכפר סורדא מצפון לרמאללה ירו פלסטינים לעבר כוח צה"ל. לא היו נפגעים.

אש נורתה גם מכיוון חאן יונס לעבר מוצב צה"ל הסמוך ליישוב גני טל שבגוש קטיף. גם במקרה זה לא היו נפגעים.האם על ישראל להמשיך במדיניות החיסולים? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by