בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לשכת השר לנדאו: 'הוא אינו עוסק בהארכת כהונתו של אליק רון' 
 
 
חדשות נענע 

הכחישה ידיעה שפורסמה בערוץ השני לפיה בכוונתו לפעול להארכת כהונתו של מפקד המחוז הצפוני במשטרה. המטה הארצי של המשטרה: למפכ"ל לא ידוע דבר על כך

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לשכת השר לביטחון פנים, עוזי לנדאו, מכחישה הערב (חמישי) ידיעה שפורסמה הערב בערוץ השני, כאילו בכוונתו להאריך את כהונתו של מפקד המחוז הצפוני במשטרה, ניצב אליק רון בשנה נוספת.
 
בחדשות Ynet דווח כי רון ביקש להאריך את כהונתו בתפקיד בשנה נוספת - ולא לצאת לחופשת לימודים בחודש יוני, כפי שנקבע. הוא נימק את בקשתו בכך שוועדת אור, החוקרת את מאורעות אוקטובר בהם נהרגו 13 אזרחים ערבים, טרם הגישה את מסקנותיה.

בהודעה שמסרה לשכת השר לביטחון פנים נאמר כי השר לנדאו אינו עוסק בעניין כלל וכלל. בקול ישראל דווח כי גם במטה הארצי של משטרת ישראל הכחישו את דבר הידיעה. במטה הארצי אמרו כי איש לא פנה בעניין למפכ"ל המשטרה, רב ניצב שלמה אהרונישקי, וכי גם אהרונישקי עצמו לא פנה לשר לנדאו בבקשה בעניין. עוד נאמר בהודעה כי לאהרונישקי לא ידוע דבר על הכוונה להאריך, כביכול, את כהונתו של רון.


האם צריך להאריך את כהונתו של אליק רון? מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה בנענע
 
יו"ר תנועת חד"ש, ח"כ מוחמד בראכה, אמר בתגובה על האפשרות שרון ימשיך בתפקידו שנה נוספת כי "מדובר בפרובוקציה שתהפוך את ישראל למדינת משטרה". הוא הוסיף כי "זהו ניסיון לעקוף את מסקנות ועדת אור עוד בטרם הוסקו". בראכה הבטיח להילחם משפטית ופרלמנטית במה שהוא כינה "קריאת התיגר על אזרחיה הערביים של ישראל".

ח"כ עזמי בשארה מסיעת בל"ד אמר כי אם הידיעה נכונה, הרי שמדובר בסטירת לחי לדמוקרטיה, לאוכלוסיה הערבית ולשלטון החוק. לדבריו, "אם האיש הזה לא היה במדים הוא היה צריך לעמוד לדין על גזענות, על נשיאה באחריות למותם של 13 אזרחים ועל ליבוי האלימות המשטרתית נגד האוכלוסיה הערבית". בשארה הוסיף כי רון הוא "הקצין הפוליטי ביותר במשטרת ישראל, שתלמידו הוא גיא רייף מתחנת משגב".

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by