בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קבוצת לוחמים במיל' קוראת לסרבנות 

קבוצת לוחמים במיל' קוראת לסרבנות

 
 
חדשות נענע 

"אל תתקשרו אלינו, אנחנו לא כאן כדי להגן עליכם עוד", כתבו חברי ההתארגנות באיגרת אישית לחיילי מילואים. מבקשים כי יתוקנו הליקויים וחוסר השוויון בחלוקת הנטל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קבוצת אנשי מילואים קרביים מתארגנת בימים אלו לקרוא לסרבנות שרות מילואים. חברי הקבוצה הם לוחמים בגילאים 25-41.
 
`הארץ` מדווח, כי ברצונה של הקבוצה להביא לבחינה מחדש של כל הפטורים שניתנו בשנים האחרונות לחיילי סדיר ומילואים. הם הפיצו כבר מכתב אישי לחיילי מילואים בו הצהירו כי יהיו הראשונים להתגייס לאחר תיקון הליקויים ואי-השיוויון בחלוקת הנטל. "אל תתקשרו אלינו יותר, אנחנו לא פה כדי להגן עליכם עוד", כתבו.

אתמול ביקרו מספר חברים בהתארגנות באוהל המחאה של חברי תנועת `התעוררות` ברכבת צפון. לדבריהם, מחאתה של `התעוררות` אינה מספיקה, שכן תגמולים מסוגים שונים אינם פתרון להשתמטות. חברי הקבוצה מסרבים להיחשף לפי שעה.
 

דליה רבין: אוביל לתוצאות

סגנית שר הביטחון, דליה רבין פילוסוף, אמרה היום לחברי תנועת התעוררות, כי תוביל לתוצאות ולשינויים בנושא המילואים. היא נפגשה היום עם חברי התנועה.

חברי תנועת `התעוררות` הקימו השבוע את מאהל המחאה "אוהל הפראיירים" בו קראו נגד חוסר שוויון ממנו סובלים חיילי המילואים, לטענתם. אתמול פורק המאהל.

בפגישתם היום עם רבין-פילוסוף, דרשו חברי התנועה, שנושא המילואים ייחשב ליעד לאומי ממדרגה ראשונה. סגנית השר השיבה כי אין לה כוונה להקים ועדה נוספת לצורך העניין, אלא להוביל לתוצאות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by