בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סקר: הבריטים ממשיכים לתמוך במוסד המלוכה 
 
 
חדשות נענע 

70 אחוזים תומכים בהישארותם של בני ווינזדור בארמון בקינגהאם, אך 60 אחוזים קובעים שמשפחת המלוכה צריכה להתאים עצמה לשינויים בחברה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוב הבריטים תומכים במשפחת המלוכה אך מרגישים שהגיע הזמן שמוסד המלוכה יקבל אופי מודרני. כך עולה מסקר שמפרסם היום (שבת) היומון הבריטי "Daily Mail".
 
70 אחוזים מהנשאלים בסקר של ה"דיילי מייל" השיבו כי הם רוצים להשאיר על כנו את מוסד המלוכה ואת בני ווינזדור בארמון באקינגהאם. ממצא מעודד פחות לבני משפחת המלוכה אפשר למצוא בקביעתם של כ-60 אחוזים מהנשאלים, לפיה על המלוכה להתאים עצמה לשינויים בחברה הבריטית.
 
 
הסקר נערך בעקבות התפטרותה הכפויה של כלתה של המלכה אליזבת, סופי ריס ג`ונס, מתפקידה כיו"ר סוכנות יחסי ציבור בסוף השבוע שעבר, לאחר שדיברה סרה במשפחת המלוכה.
 
 
בשיחה עם כתב העיתון "דיילי טלגרף", שהתחזה לשייח` ערבי עשיר, נרשמו כמה פליטות פה מצדה של ריס ג`ונס. בין השאר היא אמרה על בני משפחת המלוכה כי הם "קצת מטורללים" וחשפה את יחסה כלפי שרי בלייר, אשת ראש ממשלת בריטניה. כמו כן ריס ג`ונס סיפרה לו עד כמה קשריה בבית המלוכה מסייעים לה בעבודתה.
 

מעמד בית המלוכה - במרכז סדר היום הציבורי

בעקבות הדברים הצביעו כ-50 חברי פרלמנט רביטי בעד הצעה שקראה להטיל פיקוח קפדני יותר על העסקים הפיננסיים של משפחת המלוכה. חברי הפרלמנט, רובם ממפלגת הלייבור, תבעו "רישום של עסקי בית המלוכה" כך שלא יעמדו בסתירה עם תפקידם הציבורי.

נושא מעמד בית המלוכה בבריטניה עומד באחרונה בראש סדר היום הציבורי והתקשורתי בממלכה המאוחדת. לפני מספר חודשים קרא העיתון "גרדיאן" תיגר על מוסד המלוכה והציע לערוך משאל עם לפירוק הממלכה המאוחדת.איך משקמים את מעמד מוסד המלוכה? מדברים על זה עכשיו בפורום הממלכה המאוחדת בנענע 

ידיעות קודמות

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by