בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
צוות מטוס הביון האמריקני חזר לבסיסו 
 
 
חדשות נענע 

5000 בני אדם קיבלו את פניהם של אנשי מטוס הביון במדינת וושינגטון. למרות הבעת הצער, ארה"ב המשיכה להאשים את סין באחריות לתאונה האווירית

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לאחר שהוחזקו בידי הסינים במשך 11 ימים, חזרו אתמול (שבת) 24 אנשי צוות מטוס הביון האמריקני לבסיסם במדינת וושינגטון, ארה"ב. זאת לאחר עצירת ביניים בהוואי.
 
הצוות זכה לקבלת פנים של גיבורים מכ-5000 בני אדם שנופפו בידיהם, בדגלים ובשלטי "ברוכים הבאים". מייד כשירדו מן המטוס התפנו אנשי מטוס הביון לחבק את בני משפחותיהם ולאחר מכן התקבלו על-ידי בכירי הצבא. "עשיתם את כולנו גאים להיות אמריקנים", אמר מפקד כוחות הסיור והאיסוף של הצי באזור האוקייאנוס השקט.

"זה היה מפחיד, אבל חשבתי לעצמי `אני בן 20, היו לי חיים טובים`", התבדח ג`רמי קרנדל, טכנאי פענוח מהצוות. "תמכנו ודאגנו אחד לשני". אחרים סיפרו, כי מנות האוכל שלהם הוגבלו ללחם, מים ומעט בשר וירקות, אך ציינו כי הסינים סיפקו להם קוקה קולה.

את מרב השבחים קיבל לוטננט שיין אוסבורן, מפקד המשימה שהנחית את המטוס למרות הנזק הרב שנגרם לו, במקום להחליט על נטישתו. רבים בארה"ב ביקרו את החלטתו של אוסבורן לנחות במקום להניח למטוס להתרסק. אדמירל הולמס הביע אתמול תמיכה בו. כזכור, לאחר הנחיתה, הרס הצוות את מערכות איסוף המידע בכדי שלא יפלו בידי הסינים.

ארה"ב המשיכה להאשים את סין בתאונה האווירית, למרות הבעת הצער הרשמית שהביעה בפניה. "הטייס הסיני ניסה בברור להתגרות במטוס שלנו", אמר שר ההגנה האמריקני, דונלד ראמספלד. האמריקנים טענו, שהטייס הסיני שמטוסו התרסק באירוע, התגרה פעמים רבות במטוסים האמריקנים וטס בקרבה גדולה אליהם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by