בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
האקרים סינים התקיפו אתרי ממשל אמריקנים 

האקרים סינים התקיפו אתרי ממשל אמריקנים

 
 
מערכת סיון. קום

תשעה אתרי ממשל ועסקים אמריקנים הותקפו בעקבות משבר מטוס הביון. ה-FBI הכריז מלחמה על כל מי שיעז להתקיף אתרי ממשל

 
 
 
 
 
 
 
 
 
התקרית הדיפלומטית בין סין לארצות הברית אמנם הסתיימה במישור הלאומי, אולם היא גרמה להתעוררות של גל מחאות קיברנטי המגיע מכיוונם של האקרים סינים המבקשים למחות על מותו של הטייס הסיני, שמטוסו התרסק בהתנגשות.
 
מאז התאונה הטראגית שהתרחשה ב-1 באפריל, נפרצו לא פחות מתשעה אתרי ממשל ועסקים אמריקנים. רוב ההתקפות היו לא יותר מאשר ונדליזם לשמו, במהלכם הוחלף העמוד הראשי באתר בעמוד הנושא מסר פוליטי.

שני אתרים של הצי שלא הכילו מידע רגיש הותקפו, אחד מהם אף יצא מכלל שימוש. דוברת הצי מסרה, כי היא אינה יכולה לומר בוודאות, כי ההתקפות הן של האקרים סיניים, אולם ככל הנראה מקור ההתקפות הוא משם.

"זה הופך להיות שדה קרב וירטואלי של המונים", אמר קצין מודיעין לשעבר, מיקל אסנט. לדבריו יכולתה הטכנולוגית של סין כמו גם רצונם של ההמונים להביע את מחאתם עלולים להוות איום ממשי על ארצות הברית.

אסנט ומומחי מחשבים נוספים מציעים לממשל האמריקאי ללמוד לקח מן ההתקפות של האקרים סיניים ולשפר את רמות האבטחה באתרים שלהם. מומחי האבטחה הוסיפו והסבירו, כי ההאקרים הסיניים נבדלים מחבריהם במדינות האחרות בכך שהם אינם פועלים ממניעים של בצע כסף אלא מתוך מניעים פוליטיים בלבד.

ההתקפות האחרונות עוררו את חמתם של אנשי ה - FBI שהכריזו מלחמה על כל גורם עתידי שיפעל נגד אתרי ממשל בארצות הברית, אולם דומה, כי האזהרות לא מרשימות במיוחד את ההאקרים הסינים חדורי המוטיבציה שממשיכים לחפש לעצמם מטרות אמריקאיות נוספות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by