בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חברה ישראלית פיתחה עכבר מיוחד לעיוורים 

חברה ישראלית פיתחה עכבר מיוחד לעיוורים

 
 
מערכת סיון. קום

לעכבר יכולת תצוגה בעזרת 32 פינים ושמונה כפתורים יוכלו המשתמשים לקבל מעין תמונה של המסך ולהתת פקודות מורכבות למחשב. בינתיים - ההפצה מוגבלת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת סטארט אפ ישראלית פיתחה עכבר מחשב המיועד לעיוורים. המוצר מופץ מחודש ספטמבר 2000 בכמה מדינות בעולם. בימים אלה עומדת החברה בפני סבב שלישי של גיוס הון.
 
חברת ויר טאץ` הירושלמית הוקמה בשנת 96`, ומתמקדת בפיתוח מוצר בודד. מוצר החברה שגרסתו המסחרית הושלמה בשנה שעברה, קיבל את אישור משרד הפטנטים האמריקאי, בקשות נוספות הוגשו על ידי החברה למספר מדינות נוספות בעולם.

העכבר הייחודי של החברה הוא בעל יכולת תצוגה על ידי חוש המישוש. הוא מורכב משלושה מלבנים, כל אחד מהם מכיל בתוכו 32 פינים, בעלי יכולת תנועה אנכית. הפינים מציגים בפני המשתמש תמונת מצב של המסך שלפניו. שמונה כתפורים בקצה העכבר מאפשרים להעביר פקודות מורכבות למחשב. העכבר מאפשר למשתמש לעבוד בשני מצבים שונים - גרפי וטקסטואלי.

החברה מפנה את עיקר מאמצי השיווק שלה בעיקר למדינות מערב אירופה ולצפון אמריקה, מאחר שקהל הלקוחות במדינות אלה גדול יחסית. עם זאת, קיימת גרסה של חלקית של המוצר והתוכנה הנלוות לו גם בעברית. לשם החדרת המוצר לשוק הישראלי פנתה החברה לפני זמן מה למשרד החינוך, על מנת שיכיר במוצר ככלי מסייע לעיוורים.

מרכז הפיתוח של החברה ממוקם בירושלים, היא מונה כיום 15 עובדים ועומדת בפני סבב גיוס הון שלישי. מוצר החברה, שהוצג במספר תערוכות בשנים האחרונות, זוכה להתעניינות רבה.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by