בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מערכת הביטחון: גם הערב יתכן ירי מרגמות 
 
 
חדשות נענע 

במסגרת מתקפת צה"ל נתפסו מספר מאחזים בשטחי איי. מפקד כוחות צה"ל ברצועה: אין מועד סיום לפעילות הקרקעית שהחלה אתמול


 
 
 
 
 
 
 
 
 
מתקפת צה"ל ברצועת עזה המשיכה היום (שלישי) עם הפגזות של טנקים ברחבי הרצועה והידוק האחיזה בשטחים שנתפסו אמש.
 
הפלסטינים השליכו רימונים באזור רפיח ומדווחים על נער כבן 14 שנהרג במעבר קרני. בצהריים נפצע חייל צה``ל קל מאוד מיידוי אבנים באזור חברון.

אמש אישר הקבינט "מבצע מתגלגל" שיימשך שעות רבות, בעקבות ירי המרגמות אמש. היום לקח על עצמו ארגון החמאס את האחריות לירי המרגמות שאחת מהן נפלה סמוך לבתי מגורים בשדרות.

בצה"ל ביקשו היום להדגיש, כי אין כל כוונה להמשיך להחזיק בשטחי A, וכי לאחר השלמת המשימה, החיילים יתפרסו מחדש מחוץ לשטחים אלו.
 

רצועת עזה חולקה לשלושה חלקים

המבצע החל אמש בצפון הרצועה. לפנות בוקר, כוחות של צה"ל מלווים בדחפורים השתלטו על שטחים של הרשות הפלסטינית (שטחי A) ליד בית חנון.

החיילים נכנסו מאות מטרים אל תוך שטח A ותפסו עמדות שהוגדרו בצה"ל כמסוכנות לביטחונם של אזרחים ישראלים וההתנחלויות. לא היו נפגעים לצה"ל, אולם הפלסטינים דיווחו על הרוג בפעולה היבשתית ועשרות פצועים במהלך כל הלילה ברצועה. בנוסף למתקפות הטנקים והמסוקים עליהן דווח, תקף צה"ל מטרות פלסטיניות גם באמצעות ספינות חיל הים.

בין המטרות שהותקפו אמש על ידי כוחות צה"ל: מפקדת הביטחון המסכל ולשכת מפקד התנזים בשיח` רדואן שבעזה וכן לשכת מפקד המשטרה `הכחולה`; משורין ועמדת ש.ג במחנה אימונים של כוח 17 במעגנת דיר אל-באלח וכן הריסת עמדות פלסטיניות דרומית למחסום ארז.

תוך כדי הפעולה, ביתרו כוחות צה"ל את רצועת עזה לשלושה חלקים. חיילים חוסמים את דרכם של פלסטינים המבקשים לנוע מעזה למחנות הפליטים מדרום וממחנות הפליטים באזור דיר אל-בלאח לחאן יונס ורפיח. כמו כן, מעבר רפיח נסגר ונמנעת תנועת פלסטינים בכבישי הרצועה.

 
 

רוצה לדבר על זה?

מדברים על זה עכשיו בפורום אקטואליה
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by