בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תאומות האינטרנט הוחזרו לארה"ב 

תאומות האינטרנט הוחזרו לארה"ב

 
 
מערכת סיוון.קום

קימברלי ובלינדה הועברו אמש לרשויות הרווחה בארה"ב בהוראת בית המשפט שפסק נגד ההורים המאמצים מבריטניה; בכך מתקרבת לסופה פרשת האימוץ באמצעות הרשת שזיעזעה את בריטניה וארה"ב

 
 
 
 
 
 
 
 
 

שתי התאומות האמריקניות, `תאומות האינטרנט` שאומצו על ידי זוג בריטי באמצעות האינטרנט הוחזרו היום לאמן הביולוגית המתגוררת במיזורי, בארצות הברית.
 

השתיים, קימברלי ובלינדה, הוחזרו לארצות הברית בהוראת בית משפט בסנט לואיס, שקבע כי אימוץ על ידי חברות תיווך באינטרנט הינו בלתי חוקי. התאומות הועברו אמש לידיה של משפחה אומנת שמונתה בידי הרשויות בארצות הברית לטפל בהחזרת התאומות.

פרשת האימוץ החלה בינואר השנה, אז התברר כי בני הזוג קלישאו מבריטניה קנו את בלינדה וקימברלי תמורת 8,2000 ליש"ט דרך סוכנות אימוץ באינטרנט. אולם, בני הזוג אלן מקליפורניה טענו כי הם אימצו קודם לכן את התאומות ושילמו עבורן 6,000 דולר.

התברר כי בני הזוג מקליפורניה אימצו את הילדות במשך חודשיים, ואז נאמר להם כי אימן של התאומות התחרטה ועליהם להחזיר אותן. הם עשו זאת, אך האם העבירה את התינוקות לזוג קילשאו. עם תחילת הפרשה הוצאו התאומות בצו בית משפט מרשות הזוג הבריטי, והועברו לרשויות הרווחה הבריטיות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by