בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שרון: הפלסטינים למדו לקח מהכניסה לשטחם 
 
 
חדשות נענע 

"בעתיד הם יזהרו לפני שיבצעו פעולות טרור", אמר ראש הממשלה. הוא יצא נגד הגינוי העולמי לפעולת ישראל: "תמיד שואלים יהודים איזו זכות יש להם להגן על חייהם"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, אמר לעיתון הצרפתי לה-פיגארו, כי תפיסת שטחי הרשות הפלסטינית השבוע בעזה, לימדה את הפלסטינים לקח שלא ישכחו. הדברים התפרסמו במהדורה של היום (שבת).
 
"אין לנו כוונה לחזור לעזה, אך אנו רוצים להבהיר לפלסטינים, שאם הם חושבים, ואפילו לדקה אחת, כי הטרוריסטים בטוחים בשטחי A, הם טועים טעות גדולה", אמר שרון. "בעתיד הם יזהרו לפני שינקטו בפעולות טרור כלשהן". הוא הדגיש, כי ישראל תכננה לצאת מהשטחים שנתפסו 24 שעות לאחר הכניסה וללא קשר ללחץ האמריקני.

שרון התייחס לגינוי לו זכתה ישראל בעקבות הפעולה. "נמאס לי לשמוע שישראל מפעילה כוח מוגזם בשטחים", אמר. "חובתה הראשונה של מדינה היא לשמור על ביטחון אזרחיה, אך כשזה מגיע ליהודים, לא מפסיקים לשאול אותם איזו זכות יש להם להגן על חייהם".

ראש הממשלה הוסיף, כי הביקורת העולמית עודדה את האלימות הפלסטינית. "זה לא תלוי בישראלים מי יהיה מנהיג הפלסטינים, אך איך אפשר לקבל שותף שמנסה להרוג אותך?" עם זאת, הוא ציין כי ערפאת יוכל להיות שותף לשלום - בתנאי שיפסיק את פעילות הטרור. 

ערפאת הודה לארה"ב על הוצאת צה"ל משטח A

ערפאת הודה היום לארה"ב על שהוציאה את צה"ל מהשטחים הפלסטינים ברצועת עזה. הדברים נאמרו בישיבת הקבינט הפלסטיני.

בהודעת הקבינט נמסר כי פעולת צה"ל היא בגדר חציית קו אדום ושהכנסת כוחות צבא לשטחי הרשות עלולה להביא לתוצאות חמורות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by