בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משפחת החייל החטוף קיבלה אי-מייל מאיים מהחמאס 

משפחת החייל החטוף קיבלה אי-מייל מאיים מהחמאס

 
 
מערכת סיון.קום

משפחתו של בני אברהם קיבלה אי-מייל מאיים מהחמאס. המשפחה: 'כדי להשיג את מטרותיו מוצא החמאס כתובות אלקטרוניות ושולח למי שאפשר כתובות נאצה'

 
 
 
 
 
 
 
 
 

משפחת החייל החטוף, בני אברהם, קיבלה אתמול (שבת) אי-מייל נאצה, המכיל איומים ברצח על המשפחה, כך מדווח "מעריב". אבי המשפחה הגיש תלונה למשטרה.
 

המשפחה מחזיקה בכתובת אי-מייל, המיועדת למכתבי תמיכה במשפחות החטופים. אתמול נשלח לשם אי-מייל באנגלית, כשהכותב מזדהה כ"עלי זעתרי" מגדודי אל-קאסם.

באי-מייל נכתב: "אל תדאגו, אנחנו נגיע אליכם. אל תדאגו, אנחנו נהרוג אתכם איפה שאתם נמצאים. אנחנו החמאס מוכנים לפוצץ אתכם. רק תחכו לנו. תעשו הכל, אל תעשו כלום. אתם תיענשו יום אחד והיום הזה יגיע.

"מספר ה`קורבנות` שלכם יגדל בוודאות. רק תחכו לנו. בעפולה, בחדרה בתל-אביב או באל-קודס, בכפר דרום או בכפר-סבא. החמאס יספוג לכם את הדם. אללה אכבר. אנחנו מייעצים לכם לעזוב את הבית שלכם בימים האלה. אנחנו נבוא ונזרוק אתכם לים. אם אנחנו אומרים אנחנו נעשה".

חיים אברהם, אביו של החייל, הגיש למשטרת רמת גן תלונה על איומים. התלונה תעבור, כנראה, ליחידה לחקירות מחשב, ביחידה הארצית לחקירות הונאה בבת-ים.

"רק החמאס מסוגל לכתוב דברים כאלה לישראלים, ואלינו בפרט, כדי להעצים את הכאב שלנו", אמר אברהם. "כדי להשיג את מטרותיו הם מוצאים כתובות אלקטרוניות ושולחים למי שאפשר כתובות נאצה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by