בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אתר דה מרקר במגעים לבליעת איי-אונליין 

אתר דה מרקר במגעים לבליעת איי-אונליין

 
 
עידו קינן, מערכת סיו

בעלת איי-אונליין דיווחה היום לבורסה, כי היא תסב את אתרה לאתר משותף עם דה מרקר; ההסכם צפוי להחתם בקרוב

 
 
 
 
 
 
 
 
 
החברה המפעילה את אתר הכלכלה איי-אונליין דיווחה היום לבורסה, כי היא במגעים להסב את האתר למשותף עם אתר דה מרקר.
 
חברת איי אונליין קפיטל (A-Online Capital), המפעילה את אתר הכלכלה איי-אונליין (לשעבר אנליסט אונליין), דיווחה היום לבורסה, כי היא נמצאת במגעים להסב את האתר לאתר משותף עם אתר חדשות הכלכלה דה מרקר, אותו מפעילה חברת ביזנס נט מקבוצת שוקן. העסקה צפויה להחתם בקרוב מאוד, וככל הנראה, מדובר בכך שדה מרקר תספק את רוב תכני האתר המשותף.

לפי ההודעה, אתר איי-אונליין, שהוקם ב-98`, יוסב לאתר בעל שם המותג המשותף "TheMarker - Aonline", ינוהל על ידי ביזנס נט ויכיל תכנים משני האתרים. לדברי גיל בלום, סמנכ"ל איי אונליין קפיטל ואחראי על האתר המשותף, משמעותה העיקרית של העסקה היא, שהלקוחות יוכלו לקבל במקום אחד את מה שהם קיבלו בעבר בשני מקומות שונים.

מטרתו המרכזית של האתר היא לספק ערך מוסף לפעילויות הכלכליות של חברת איי-אונליין קפיטל, מסביר בלום. האתר, לדבריו, מתרכז פחות בחדשות ויותר במידע כלכלי, בין אם גולמי ובין אם מידע שאנליסטים ניתחו. עסקה עם אתר דה מרקר פרושה שימוש בתכניו החדשותיים.

בלום מאשר, שהעסקה אמורה לחסוך בעלויות לחברה, אולם הוא לא מוכן להתייחס במפורש לפיטורין. להערכתו, התפתחויות בנושא העסקה יתרחשו בתקופה הקרובה.

דורון אביגד עזב לפני שלוש שנים את גלובס, והצטרף לאיי-אונליין כעורך חדשות, חודשיים לאחר עלייתו. לפני כשלושה חודשים חזר לגלובס, שם הוא משמש כעורך הראשי של פעילויות גלובס באינטרנט. לדבריו, איי-אונליין בכלל לא נמצא בתחרות עם גלובס: "איי-אונליין הוציא את עצמו מהמשחק לפני כמה חודשים טובים, כשהודיע שהוא נכנס לתחום המסחר האלקטרוני, ונטש את תחום התוכן".

כיום, שואב איי-אונליין חדשות כלכלה מאתר גלובס, במסגרת "הסכם ג`נטלמני" בלתי כתוב עם העיתון, אולם לפני יותר מחודש, מספר אביגד, התבקש האתר להפסיק לשאוב את התכנים, והעניין מתעכב מסיבות פרוצדורליות. "כבר תקופה ארוכה שגלובס רואה ערך מוסף מועט מאוד לכל עניין השת"פ עם איי-אונליין", מסביר אביגד, שמתקשה לראות את ההגיון שבעיסקה של איי-אונליין עם דה מרקר. "לפי מה שידוע לי, יש כבר זליגה של עובדים מאיי-אונליין החוצה. גם אצלנו יש נציגות שלהם". אביגד אומר, שמדובר בשתי חברות שמדממות מזומנים, ומשתמש בדימוי מהשוק האמריקאי, לפיו `אבן במים לא שוקעת לאט יותר אם מצמידים אליה עוד אבן`.

מנכ"ל ביזנס נט, יוני ספיר, סירב להגיב או להרחיב על ההודעה של איי אונליין קפיטל, בטרם תחתם העסקה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by