בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
עצמאות בקלאבים: מהיפ-הופ ודאנס ועד לטכנו ואנדרגראוד 

עצמאות בקלאבים: מהיפ-הופ ודאנס ועד לטכנו ואנדרגראוד

 
 
חדשות נענע 

כל המועדונים הגדולים מקיימים מסיבות עצמאות משובחות שהחלו ביום רביעי וימשיכו עד לשבת. למסיבות הוחתמו די.ג'ייז מהשורה הראשונה בעולם. יהיה שמייח

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רוב המסיבות של המועדונים הגדולים לציון יום העצמאות התקיימו ביום רביעי על טהרת די.ג`ייז מחו"ל עם שחקני חיזוק מקומיים והרבה מצב רוח. חלק מהקלאבים יקיימו הערב (חמישי) אפטרים, ובמקומות אחדים יערכו אף רייבים ארוכים לאורך כל החג.
 
בהאנגר 11 ובמועדון דוגית בנמל ת"א הישן התקיים בלי רביעי "פסטיבל עצמאות" שכלל את `דרוד` מפינלנד ואליס די-ג`יי מהולנד; בתמר`ז לאונג` הופיעו `דאז סאונד` מאנגליה ומייקל היים מבלגיה; בפטיש התארח די.ג`יי מרסל ג`פרסון משיקגו; בדינמו דבש התקיים "חישגוזי עצמאות" - ערב היפ-הופ ישראלי; ובדום התקיימה מסיבה שחלקה שנות ה – 70 וחלקה האוס.

במימדיון שבגני יהושע התקיים רייב של 15 שעות עם מרסלו סי מהולנד וההרכב הגרמני `סאן פרוג`קט`; רייב נוסף שהתפצל בין ירושלים לת"א הוא "אינדיפנדנט פלאש" לחובבי הטכנו שהתחיל בליל רביעי בשכונת תלפיות והבוקר עבר למרכז ת"א עד לשבת בבוקר; בבאר שבע באיצטדיון העירוני יתקיים הארוע "רוקדים עצמאות" ובקמפוס של אוניברסיטת בן-גוריון תתקיים מסיבה; ובחוות היען באילת יתקיים בחמישי ושישי ארוע נוסף של "היינקן סאן דאנס".

מסיבת העצמאות המרכזית של מועדון ה- TLV תתקיים הלילה עם דייב סימן וסנדר קליינברג מהאלבום `גלובאל אנדרגראונד` ובנוסף די.ג`ייז מקומיים; מועדון האומן 17 יחגוג עם אפטר פארטי מהבוקר עם אריק מורילו מניו-יורק ויוהן סייבר מאמסטרם; ובתעשייה תתקיים מסיבה לבני נוער עם מייק אסקייאר ההולנדי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by