בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מחקר במדינות ערב: שמונים אחוז גולשים לאתרי סקס 

מחקר במדינות ערב: שמונים אחוז גולשים לאתרי סקס

 
 
מערכת סיון. קום

למרות שחלק מהחוקרים במדינות מנסים להדחיק את העניין, העובדות קובעות: גם לערבים יש צרכים טיבעיים; מומחה אינטרנט מירדן: זה הכל בגלל האיסורים הרבים שמוטלים על האנשים כאן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מחקר חדש שנעשה במדינות ערב מצא כי מטרתם הראשונית של 80 אחוז מגולשי האינטרנט הוא ביקור באתרי סקס. את נתוני המחקר הביא ראמזי אל קורי, מייסד פורטל אינטרנט שמתמקד בשפה הערבית, שיצר תסיסה רבה בעת שאמר את הדברים בכנס על אינטרנט ומולטימדיה.
 
למרות שחלק מהדוברים יצא נגד דבריו של אל קורי, הוא התעקש על מהימנות המחקר, ואף הוסיף פרשנות משלו. לדבריו, האיסורים הרבים שנכפים על תושבי המדינות הופכים אותם לתאבים יותר לגלות את רזי הדוט. קום.

"כמובן שיש צורך גדול יותר בעולם הערבי בשל הדיכוי", טען אל קורי, "אם זה לא חוקי, אז אנשים ירצו את זה. זה לא בגלל שהאנשים כאן הם יותר שטופי זימה או שהצרכים שלהם גדולים יותר משל אנשים האחרים. פשוט מאוד, אם משהו הוא בלתי חוקי, בפרט דבר טבעי כמו מין, זה נהיה יותר אטרקטיבי".

דבריו של אל קורי מתייחסים גם לאיסורי האינטרנט וגם להגבלות השונות שיש במדינות בנוגע ליחסים שבינו לבינה. "בירדן, למשל, אסור לקיים יחסי מין לפני החתונה", הוא אומר.

באיחוד האמירויות, כמו במדינות נוספות, אתרי המין חסומים למשתמש. מי שמנסה להיכנס לאתר של "פלייבוי" ב"הילטון אבו דאבי" נתקל בהודעה שמודיעה כי האתר אסור לשימוש על ידי רשויות האינטרנט במדינה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by