בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יחס חיובי בישראל ליוזמת מצרים וירדן 
 
 
חדשות נענע 

בישראל מגבשים נוסח סופי לתשובה להצעה להשקטת האלימות, בו תיכלל כנראה התנגדות להקפאת ההתנחלויות. פרס יבקש מעורבות אמריקנית מוגברת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש הממשלה, אריאל שרון, הורה היום (חמישי) להתייחס באופן חיובי לעצם ההצעה המצרית-ירדנית להפחתת האלימות. עם זאת, ראש הממשלה הנחה להדגיש נושאים וצעדים החשובים לאינטרסים הישראלים.
 
מחר ייפגשו שרון ושר החוץ, שמעון פרס, לדון בנוסח הסופי של תשובת ישראל להצעה. אתר `הארץ` מדווח, כי ישראל תדגיש את התנגדותה להקפאת ההתנחלויות בשטחים ולחזרה לתבנית של קמפ דיוויד וטאבה, כפי שהיה בתקופת ראש הממשלה לשעבר, אהוד ברק. כמו-כן, תדרוש ישראל את הפסקת הטרור והאלימות ופיתוח פרוייקטים משותפים להגברת התלות ההדדית בין הצדדים.

 

פרס מגבש תוכנית להצגה בפני האמריקנים

שמעון פרס ייצא ביום בראשון למצרים בכדי להשיב לנשיא המצרי, חוסני מובארק על ההצעה. פרס יטוס משם לירדן, בכדי להציג את התשובה הישראלית גם למלך ירדן עבדאללה ומשם, עוד באותו יום, יטוס לוושינגטון.

שר החוץ סיכם עם ראש הממשלה, שיש לשפר את מצבם של תושבי השטחים. הוא מינה צוות מיוחד שיציג לו תוכנית אותה יביא בפני האמריקנים. בארה"ב ייפגש פרס עם בכירי הממשל. הוא יבקש מעורבות אמריקנית גדולה יותר מכפי שהיה מאז כינון ממשל בוש.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by