בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
קיצוצים נוספים בזאפר 

קיצוצים נוספים בזאפר

 
 
יניב קרן, סיון.קום

החברה הישראלית פיטרה אתמול שלושים עובדים; מתוך 60 העובדים שהיו בחברה לפני כחודש נותרו 12 בלבד; המטרה: מיזוג עם חברה גדולה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
חברת זאפר הוקמה בספטמבר 99` כשעתיד הטכנולוגיה נראה היה מבטיח. בדומה לחברות סטארט רבות, מחזיקה החברה בשני מרכזים, בניו יורק ובישראל. מרכז הפיתוח שממוקם במגדלי עזריאלי בתל אביב העסיק כשישים עובדים במחלקות שונות. החברה פיתחה טכנולוגיות לחיפוש במסדי נתונים, אולם עד כה לא הצליחה למכור את המוצר שבראשותה.
 
החברה, שהוקמה בזמן שעתיד הטכנולוגיות נראה היה ורוד, הוערכה בעבר בכ-60 מיליון דולר והצליחה לגייס הון ממשקיעים בסכום כולל של 18 מיליון דולר. למרות כל זאת, לאחרונה היא נקלעה לקשיים כלכליים.

לפני מספר חודשים הכריזה ההנהלה על סבב פיטורים ראשון, אולם ככל הנראה הצעדים לא הספיקו ולפני כשלושה שבועות פיטרה שליש מעובדיה. אולם גם הסבב השני לא הביא את המזור המתבקש ואתמול הודיעה הנהלת החברה לשלושים עובדים נוספים על סיום תפקידם. סבב הפיטורים הנוכחי לא פסח על אף מחלקה. בין השאר סיימו את תפקידם גם בעלי תפקידים בכירים מקרב ההנהלה.


נכון להיום מונה זאפר 12 עובדים בלבד. הפיטורים הנוכחיים נבעו מתוך שאיפה עתידית של הנהלת החברה להתמזג עם חברה אחרת. קיצוצים במצבת כוח האדם יסייעו להקטין את קצב שריפת המזומנים שלה, מה שעשוי להפוך אותה לאטרקטיבית בקרב חברות אחרות.

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by